Kompleksowe
wsparcie
dla Twojego biznesu

IdeaPlace w prestiżowej lokalizacji dla wymagających w biznesie

Porozmawiajmy

Zaufali nam:

 • CodersLab
 • Spyrosoft
 • Neonet
 • Baselinker
 • DroidsOnRoids
 • Test army
 • LeMans
 • testuj
 • Strategiczni.pl
 • ConcentrixTigerspike
 • lama media
 • Pattonair
 • RPA:Group
 • Metos
 • Active Strategy
 • Pessl Instruments
 • Pylogy
 • Witflow

Kim jesteśmy?

IdeaPlace to wielopłaszczyznowy partner dla biznesu. Promujemy świadome biznesy niezależnie od fazy rozwoju, wartościowe przedsięwzięcia i ciekawych ludzi. Udowadniamy, że niekorporacyjna marka jest wpływowa i silna. Tworzymy specjalistyczne rozwiązania, dzięki którym nasi Klienci mogą skoncentrować się na realizacji swoich celów. Dajemy poczucie komfortu, którego wszyscy przedsiębiorcy chcieliby doświadczyć.

Porozmawiajmy o Twojej firmie
Nasz Zespół
Nasz Zespół
Nasz Zespół

Jak możemy Cię wesprzeć?

Biura serwisowane

Biura serwisowane

Kiedy potrzebujesz elastycznych opcji biurowych dla Twojej firmy

Szczegóły
Wirtualne biuro

Wirtualne biuro

Kiedy chcesz mieć dobry adres do rejestracji działalności

Szczegóły
Wirtualna asystentka

Wirtualna asystentka

Kiedy chcesz przekazać sprawy administracyjne i organizacyjne

Szczegóły
Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Kiedy potrzebujesz dobrego miejsca na spotkanie biznesowe lub szkolenie

Szczegóły
Coworking

Coworking

Kiedy potrzebujesz miejsca do pracy w ciszy, w komfortowych warunkach

Szczegóły

Promujemy świadome biznesy, wartościowe marki i ciekawych ludzi

Opinie naszych klientów

Szczerze polecam IdeaPlace wszystkim firmom, które szukają miejsca na warsztaty, szkolenia czy spotkania z pracownikami – zwłaszcza gdy zależy nam na twórczej atmosferze oraz uniknięciu formalnego charakteru, który często towarzyszy takim wydarzeniom. Niezaprzeczalnym walorem IdeaPlace jest również sąsiedztwo Pl. Solnego i Rynku, zwłaszcza gdy uczestnikami naszego spotkania są osoby spoza Wrocławia.

Jacek Wieczorkowski – Kierownik Sekcji Rozwoju Kompetencji Działu Sprzedaży Detalicznej
Neonet S.A.

Wirtualne biuro to dla mnie przede wszystkim komfort funkcjonowania: sprawna obsługa asystencka, dostęp do dobrej jakości miejsca na spotkania, wygodna lokalizacja. IdeaPlace daje to wszystko i uzupełnia o doskonałą atmosferę.

Tak wygląda idealny partner w biznesie!

Grzegorz Szałajko

Droids On Roids Sp. z o.o. przez okres trzech lat korzystała z przestrzeni biurowej w IdeaPlace. W tym czasie nasze wymagania zmieniały się w zależności od realizowanych projektów. Niezależnie od ilości zatrudnionych osób zawsze mogliśmy liczyć na zwiększenie zajmowanej przestrzeni.
Szukając nowego biura wiedzieliśmy, że nasze miejsce do pracy powinno z jednej strony zapewniać komfort ciszy i spokoju, a jednocześnie musi mieć kreatywną duszę. IdeaPlace w pełni spełniło nasze oczekiwania. 

Wojciech Szwajkiewicz – Prezes Zarządu
Droids on Roids Sp. z o.o.

Profesjonalny zespół IdeaPlace zawsze z uśmiechem i chęcią obsługuje szkolenia, dokładając przy tym najwyższej staranności, aby wszystko odbyło się sprawnie i efektywnie. Dbając o każdy szczegół pracownicy Idea Place wychodzą niejednokrotnie naprzeciw potrzebom naszym i naszych klientów, oferując możliwość skorzystania z usług dodatkowych nie tylko w postaci serwisu kawowego, ale również organizacji lunchu czy zamówieniu taksówki.

Pan Damian Szczurek – Prezes Zarządu (Head of the Board) 
Cloud Testing Sp. z o.o.

Sale szkoleniowe są bardzo dobrze wyposażone w nowy sprzęt potrzebny do sprawnego przeprowadzenia spotkań oraz szkoleń, a obsługa serwisu kawowego w całości spełnia nasze wszelkie oczekiwania. Standard, który zapewnia IdeaPlace, umożliwia nam przeprowadzenie bez zakłóceń spotkań, które nierzadko trwają kilka dni.

Tomasz Bienkiewicz – Prezes Zarządu
SpyroSoft Solutions S.A.

Od początku naszej współpracy zespół IdeaPlace wykazywał się profesjonalnym, przyjacielskim podejściem oraz chęcią do pomocy. Wszystkie nasze prośby były bezproblemowo realizowane, a zespół był zawsze otwarty na nasze sugestie.

Monika Nowak –  Head of Supply Chain
Pattonair Poland Sp. z o.o.

Firma, w której jestem zatrudniony wynajmuje mikrobiuro w IdeaPlace. Według mojej opinii jest to miejsce zdecydowanie godne polecenia zarówno osobie indywidualnej czy firmie. Panie recepcjonistki zawsze dbają o dobrą atmosferę oraz o to, żeby wszystko działało bardzo sprawnie.

Oliwier Urban – Członek zespołu
Exy Poland Sp. z o.o.

Firma IdeaPlace udostępnia od kilku lat Fundacji Mam Marzenie sale konferencyjne. Cotygodniowe spotkania wolontariuszy Fundacji odbywają się w komfortowych warunkach, zapewniając bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych oraz dostęp do wszystkich niezbędnych sprzętów biurowych.
Jako przedstawiciel Fundacji polecam IdeaPlace każdej firmie potrzebującej powierzchni biurowej do komfortowej pracy.

Kornelia Szytel – koordynator o. Wrocław
Fundacja Mam Marzenie

Czas spędzony w IdeaPlace cały nasz zespół do dzisiaj wspomina z uśmiechem na twarzy. Zespół IdeaPlace zawsze wspierał nas dobrą radą i pomocą przy rozwiązywaniu wszelkich problemów. Opłaty za wynajem biura były bardzo atrakcyjne i zawierały w sobie wszystkie koszty związane z jego funkcjonowaniem, co zwiększało nasz komfort i jakość oferowanej usługi. 

Tomasz Dyszy – Branch Manager
iStone Poland Sp. z o.o.

Więcej o IdeaPlace

Zapraszając nas do współpracy, zapraszasz nas do swojego zespołu

Co warto wiedzieć?

Najczęściej zadawane pytania

Jakie usługi oferuje IdeaPlace?

IdeaPlace oferuje wielopłaszczyznowe wsparcie dla przedsiębiorców. Jeden wymiar naszego działania związany jest szeroko z dostępem do przestrzeni na elastycznych warunkach, w ramach której oferujemy przestrzeń coworkingową freelancerom, biura serwisowane dedykowane zespołom oraz miejsca na kameralne spotkania biznesowe, czy szkolenia. Drugą płaszczyzną naszego działania jest wsparcie zdalne, dzięki świadczonej usłudze tzw. wirtualnego biura oraz wirtualnej asystentki. Szeroki zakres usług gwarantuje kompleksowe wsparcie.

Dlaczego warto wybrać IdeaPlace?

Poza multidyscypilarnym zakresem usług, którego wachlarz daje ogromny komfort naszym Klientom, warto podkreślić istotne atuty IdeaPlace wykraczające poza naszą ofertę. Bycie w IdeaPlace to przede wszystkim możliwość poznawania nietuzinkowych ludzi i biznesów, nawiązywania ważnych relacji, a także sposobność stania się częścią tutejszych inicjatyw biznesowych, networkingowych czy CSR-owych. Swoją obecnością od ponad 10 lat udowadniamy, że niekorporacyjna marka jest silna i wpływowa dzięki temu, że kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego z naszych Klientów, chętnie podchodząc nieszablonowo do realizacji usługi. W biznesach Klientów widzimy ważną misję wspierania każdej firmy, utożsamiając się z ich potrzebami i wartościami.

Czym nasza oferta różni się od konkurencji?

Dostarczamy dużą elastyczność bazującą na potrzebie łatwego dostosowywania się do preferencji Klienta i zorientowanej na tym, aby minimalizować formalności i skupić się na aktywnym działaniu. Przekuwamy takie wartości jak nieszablonowość oraz wysokojakościowe podejście w dostarczaniu rozwiązań w efekt. Nasza oferta na tle konkurencji wyróżnia się dużą swobodą w podejmowaniu współpracy bez nakładania ograniczających zobowiązań. Wiemy, jak ważne jest patrzenie na biznes oczyma Klienta i zapewnienie mu opieki biznesowej, w ramach której nigdzie indziej nie doświadczy tak gościnnej atmosfery i efektywnej komunikacji, dzięki łatwemu dostępowi do osób decyzyjnych będących do pełnej dyspozycji.

Jak można skorzystać z networkingu w IdeaPlace?

Wchodząc w progi IdeaPlace, stajesz się częścią naszej społeczności, którą jest bogata sieć networkingowa stworzona przez przedsiębiorców krajowych i zagranicznych, instytucje publiczne, partnerów współpracujących oraz szerokie grono przyjaciół. Dostęp do relacji networkingowych rozpoczyna się od nawiązania relacji biznesowych i towarzyskich, które mają sposobność zadziać się każdego dnia w biurze, podczas organizowanych wydarzeń, czy w wyniku rozmów i łączenia kontaktów przez nasz Zespół. Idea Place tworzy szereg inicjatyw bezpłatnych i otwartych, do których dostęp ma każdy, kto jest zainteresowany rozwojem w tematyce biznesowej oraz nastawiony na udział w networkingu.

Jak wygląda nasza aktywność eventowa?

Organizujemy lub partnerujemy wydarzeniom dedykowanym przedsiębiorcom oraz branży IT i kreatywnej. U nas swoją przygodę rozpoczynało m.in. Geek Girsl Carrots, Woman in Technology czy Djano Girls. Gościliśmy również takie inicjatywy jak Social Media Mail i rushWro. Corocznie ogranizujemy cykl szkoleń w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu oraz Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, zapraszając do udziału wszystkich wrocławian. W ramach naszego autorskiego projektu „Sztuka w biurze/Art in the office” podjęliśmy nietuzinkowy projekt, w ramach którego wystawiamy w naszych przestrzeniach biurowych prace wrocławskich artystów, na których otwarcie zapraszamy w formie koncertowych wernisaży. Współpracujemy aktywnie z Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, partnerując cyklicznym meet up’om, wydarzeniu Startup Ewolucje i zawiązując inicjatywę Creativ Tech Solny, która miała na celu zapoznanie się firm zlokalizowanych na Placu Solnym i zachęcenie ich do nawiązania ciekawych relacji. Staramy się wspierać godne uwagi przedsięwzięcia, których wartość merytoryczna jest interesująca.