Idealna przestrzeń biurowa dla Twoich potrzeb biznesowych

Biuro serwisowane - Wrocław

Szukasz komfortowego i prestiżowego miejsca do pracy dla swojego zespołu? Potrzebujesz biura, które dostosuje się do specyfiki pracy Twoich pracowników. Jesteśmy po to, aby zaoferować Ci rozwiązanie idealne. Skorzystaj z naszego doświadczenia, profesjonalnej obsługi i bogatej sieci networkingowej.

Poznaj szczegóły
Miejsce będące motywacją dla Twojego zespołu

Co zyskasz wybierając biuro serwisowane w IdeaPlace

Prestiżowa lokalizacja

Prestiżowa lokalizacja

Nasze biura zlokalizowane są w sercu Wrocławia, co umożliwia szybki dojazd z każdej części miasta. W pobliżu znajdują się znakomite lokale gastronomiczne i ośrodki kulturalne. To także miejsce spotkań ludzi biznesu. Twoi pracownicy będą w centrum wydarzeń.

Wygodna przestrzeń

Wygodna przestrzeń

Jesteśmy elastyczni i aranżujemy przestrzeń biurową, uwzględniając indywidualne potrzeby firm i ich pracowników. Oferujemy w pełni wyposażone i funkcjonalne biura serwisowane z pełnym umeblowaniem i dostępem do wszelkich udogodnień.

Inspirująca atmosfera

Inspirująca atmosfera

Tworzymy miejsce, które skupia przedstawicieli różnych branż. To niecodzienna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dbamy o relacje z naszymi klientami i wspieramy ducha networkingu. Twój zespół spotka inspirujących ludzi.

Butikowa kamienica w sercu Wrocławia. Życie toczy się w centrum

Biuro serwisowane dostosowane do Twoich potrzeb

Poznaj najważniejsze atuty

Elastyczna oferta


Klienci doceniają to, że potrafimy dostosować się do ich potrzeb biznesowych. Oferujemy biura na czas określony dla firm zainteresowanych terminowym wynajmem, jak i umowy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Gdy firma rozrasta się i potrzebuje większej przestrzeni, klient nie musi czekać do końca umowy. Jesteśmy otwarci na zmiany w trakcie współpracy.

Przewidywalność kosztów


Od początku współpracy stawiamy na przejrzystą wycenę. Przy określaniu kosztów bierzemy pod uwagę powierzchnię biura, a nie liczbę pracowników. Jednocześnie rekomendujemy maksymalną liczbę stanowisk w celu zachowania komfortu pracy. W efekcie klient może liczyć na opłatę, która jest stała.

Kompleksowa obsługa


Posiadamy bogaty pakiet usług dodatkowych będących wsparciem dla codziennego funkcjonowania firmy. Zapewniamy m.in. serwis sprzątający, nieograniczony dostęp do biura i części wspólnych przez siedem dni w tygodniu oraz pomoc w każdej nietypowej sprawie.

Indywidualne podejście


Dla nas bardzo ważne jest to, aby dobrze poznać potrzeby naszych klientów. Ta wiedza jest punktem wyjścia do stworzenia spersonalizowanej oferty. Określamy zakres naszego wsparcia i dostosowujemy działania do oczekiwań firm.

Dowiedz się więcej na dobry początek

Biuro serwisowane Wrocław - jak zacząć?

1 Stań się częścią wyjątkowego miejsca

Chcesz skorzystać z biura serwisowanego w IdeaPlace? Skontaktuj się z nami. Poinformujemy Cię o dostępności biur, metrażach powierzchni biurowych, terminach wynajmu i innych ważnych dla Ciebie aspektach. Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci komfortowe miejsce do prowadzenia biznesu.

2 Korzystaj z wielu usług

Prowadzenie firmy to wyzwanie. W Idea Place czeka na Ciebie bogata oferta usług, które ułatwią zarządzanie - wirtualna asystentka, sekretariat, który przyjmie Twoich klientów i kameralne sale biznesowe. Możesz powierzyć nam także inne ważne zadania, np. organizację firmowego wyjścia integracyjnego.

3 Pozwól nam się wykazać

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć doświadczenie na wielu płaszczyznach biznesowych i organizacyjnych. Dlatego potrafimy sprostać nawet największym wyzwaniom. Wychodzimy poza schemat, a nasi klienci wiedzą, że można na nas liczyć.

Opinie naszych klientów

Droids On Roids Sp. z o.o. przez okres trzech lat korzystała z przestrzeni biurowej w IdeaPlace. W tym czasie nasze wymagania zmieniały się w zależności od realizowanych projektów. Niezależnie od ilości zatrudnionych osób zawsze mogliśmy liczyć na zwiększenie zajmowanej przestrzeni.
Szukając nowego biura wiedzieliśmy, że nasze miejsce do pracy powinno z jednej strony zapewniać komfort ciszy i spokoju, a jednocześnie musi mieć kreatywną duszę. IdeaPlace w pełni spełniło nasze oczekiwania. 

Wojciech Szwajkiewicz – Prezes Zarządu
Droids on Roids Sp. z o.o.

Od początku naszej współpracy zespół IdeaPlace wykazywał się profesjonalnym, przyjacielskim podejściem oraz chęcią do pomocy. Wszystkie nasze prośby były bezproblemowo realizowane, a zespół był zawsze otwarty na nasze sugestie.

Monika Nowak –  Head of Supply Chain
Pattonair Poland Sp. z o.o.

Czas spędzony w IdeaPlace cały nasz zespół do dzisiaj wspomina z uśmiechem na twarzy. Zespół IdeaPlace zawsze wspierał nas dobrą radą i pomocą przy rozwiązywaniu wszelkich problemów. Opłaty za wynajem biura były bardzo atrakcyjne i zawierały w sobie wszystkie koszty związane z jego funkcjonowaniem, co zwiększało nasz komfort i jakość oferowanej usługi. 

Tomasz Dyszy – Branch Manager
iStone Poland Sp. z o.o.

Firma, w której jestem zatrudniony wynajmuje mikrobiuro w IdeaPlace. Według mojej opinii jest to miejsce zdecydowanie godne polecenia zarówno osobie indywidualnej czy firmie. Panie recepcjonistki zawsze dbają o dobrą atmosferę oraz o to, żeby wszystko działało bardzo sprawnie.

Oliwier Urban – Członek zespołu
Exy Poland Sp. z o.o.

Wynajęcie biura serwisowanego w IdeaPlace było dobrą decyzją dla Advanced Field Solutions. Lokalizacja, przestrzeń, udogodnienia oraz podejście zespołu sprawiły, że od razu poczuliśmy się jak w domu.

Declan Foley – Dyrektor
Advanced Field Solutions Ltd.

Więcej o IdeaPlace
CO SĄDZĄ O NAS INNI?

Nasi klienci

Zaufało nam już 1500 klientów z całego świata. Dbamy o długoterminowe partnerskie relacje oraz zawsze staramy się dopasować usługi do potrzeb biznesów i pracowników naszych klientów.

Inni mają korporacyjne zasady, my mamy indywidualne podejście

Co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy

Sprawdź inne usługi w IdeaPlace

Sale szkoleniowe

Sale szkoleniowe

Chcesz spotkać się z klientami lub partnerami biznesowymi w komfortowym miejscu? W IdeaPlace oferujemy wielofunkcyjne sale biznesowe oraz szkoleniowe na wydarzenia zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

Wirtualna asystentka

Wirtualna asystentka

Potrzebujesz asystenckiego wsparcia w codziennym prowadzeniu biznesu? Wirtualna asystentka przejmie zadania i poprowadzi projekty związane z organizacją Twojej firmy. W tym czasie Ty skupisz się na rozwijaniu działalności.

Coworking

Coworking

Odkryj kreatywną przestrzeń do pracy. Dołącz do ludzi z pasją i rozwijaj się zawodowo. IdeaPlace to miejsce dla freelancerów i startup’ów stawiających na nowoczesne podejście do zawodowych obowiązków.

Więcej na temat tej usługi

Dowiedz się więcej

Co warto wiedzieć o BIURZE SERWISOWANYM

Najczęściej zadawane pytania

Zainteresowała Cię nasza oferta biura serwisowanego i masz dodatkowe pytania? Na wiele z nich odpowiadamy poniżej. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, czekamy na kontakt. Chętnie porozmawiamy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jakie jest wyposażenie biura serwisowanego?
Biura serwisowane wyposażone są w funkcjonalne stacje robocze składające się z biurka, indywidualnej komódki zamykanej na klucz oraz wygodnych krzeseł biurowych. W przypadku indywidualnych potrzeb organizujemy dodatkowe wyposażenie, które jest zgłaszane przez Klienta.
W jakich godzinach mogę skorzystać z biura?
Zapewniamy całodobowy dostęp do biur serwisowanych przez 7 dni w tygodniu.
W jakich godzinach czynna jest recepcja?
Zespół na Front Desku jest do dyspozycji w każdy dzień roboczy od 9.00 do 17.00. W sytuacjach pilnych pozostajemy do dyspozycji w ramach kontaktu telefonicznego lub mailowego.
W jaki sposób moi klienci trafią do mojego biura?
Logotyp każdej firmy widoczny jest przy wejściu do przestrzeni, co sprawdza się świetnie w roli drogowskazu. Goście naszych Klientów docierają do naszego Front Desku skąd kierujemy ich odpowiednio do biura lub sali spotkań.
Z jakiego sprzętu biurowego mogę korzystać?
Do dyspozycji oddajemy narzędzie wielofunkcyjne, czyli kserokopiarkę, skaner oraz fax, z których można korzystać online.
Czy będę mieć dostęp do sali konferencyjnej?
Nasi Klienci mają dostęp do wszystkich sal biznesowych i szkoleniowych po wcześniejszej rezerwacji terminu i konkretnej sali.
Czy mogę zamówić coś na Wasz adres i odebrać, gdy jestem w pracy?
Oczywiście. Po przyjęciu przesyłki wysyłamy informację z powiadomieniem.
Czy budynek posiada parking?
Ze względu na lokalizację w samym centrum Wrocławia można korzystać z parkingu miejskiego lub parkingów wielopoziomych/podziemnych w okolicznych budynkach. Na życzenie Klienta przesyłamy propozycje miejsc wraz z obowiązującymi warunkami korzystania, ale także koordynujemy proces wykupienia określonego abonamentu.
Na jaki okres podpisywana jest umowa na biuro serwisowane?
Biura serwisowane oferujemy na zasach krótkoterminowych zobowiązań. Do wyboru oddajemy współracę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia lub półroczny okres deklaracji współpracy, który można kontynuować przedłużając na ten sam okres lub skorzystać z opcji nieokreślonej długości najmu.
Czy podczas wynajmu biura muszę liczyć się z dodatkowymi kosztami?
Dodatkowym kosztem jest zużycie energii, które liczymy zgodnie ze stopniem eksploatacji. Natomiast dostęp do wyposażonej kuchni, gdzie czeka aromatyczna kawa, herbata i woda jest w cenie niezależnie od wielkości zespołu.

Czym jest biuro serwisowane?

Dzisiaj przedsiębiorcy mogą skorzystać z rozmaitych form wynajęcia powierzchni biurowych. Jedną z nich jest biuro serwisowane. Wrocław to przykład miasta, w którym również dostępna jest tego rodzaju usługa. Biuro serwisowane nazywane flex office charakteryzuje się elastycznym podejściem do organizacji miejsca pracy. Przestrzeń biurowa zostaje przekształcona zgodnie z wymogami danego zespołu. Poza pełnym umeblowaniem i doposażeniem biura właściciele firm zyskują także pakiet usług dodatkowych – m.in. wsparcie administracyjne, dostęp do sal konferencyjnych i profesjonalnego sprzętu biurowego.

Dla kogo dedykowane są biura serwisowane?

Biuro serwisowane jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla firm, które stawiają na rozwój. Kogo dokładnie zainteresuje ta usługa? Przedstawicieli zagranicznych przedsiębiorstw, którzy planują otworzyć we Wrocławiu oddział dla swoich specjalistów. Dodatkowo mogą oni liczyć na kompleksową obsługę wraz z koordynacją całego procesu zakładania oddziału. Elastyczne podejście do wynajmu sprawia, że jest to dobry kierunek również dla firm regularnie zwiększających zatrudnienie, co wiąże się z koniecznością powiększenia przestrzeni biurowej. W przypadku biur serwisowanych, czyli biur typu flex, wszystko to jest możliwe w dowolnym momencie.

Biuro serwisowane a zwykłe biuro - co się bardziej opłaci?

Biura do wynajęcia – jakie wybrać? Tradycyjny sposób wynajmu przestrzeni biurowej wciąż jest popularny. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że wymaga on zaangażowania się w sprawy organizacyjne nie tylko czasowo, ale również finansowo (np. organizacja sekretariatu i zatrudnienie osób, które zajmą się jego obsługą). W przypadku biur serwisowanych można liczyć na optymalizację kosztów i zmniejszenie formalności do minimum. To firma mająca w ofercie biura serwisowane przejmuje kwestie związane z prowadzeniem biura, do których zalicza się obsługę recepcyjną, znalezienie firmy sprzątającej, czy dostęp do dodatkowych pomieszczeń – kuchnia, sale konferencyjne i biznesowe. Wówczas koszty są niższe niż w przypadku tradycyjnego biura. Flex office to nowoczesne rozwiązanie, które ze względu na swoje zalety jest chętnie wybierane przez przedsiębiorców.

Dodatkowe korzyści płynące z wynajmu biura serwisowanego w IdeaPlace

IdeaPlace nie jest kolejną przestrzenią biurową dostępną w stolicy Dolnego Śląska. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta, ponieważ rozumiemy, że każdy biznes wymaga innej organizacji. Nasz zespół to grupa profesjonalnych ludzi, którzy dołożą wszelkich starań, aby wesprzeć Twoją firmę na wielu polach. Od wielu lat działamy we Wrocławiu, a to pozwoliło nam zbudować szeroką sieć kontaktów z przedsiębiorcami i ekspertami. Ty też możesz skorzystać z naszego doświadczenia. Biura serwisowane we Wrocławiu od IdeaPlace to prestiżowa lokalizacja przy najbardziej rozpoznawalnym placu Wrocławia (Plac Solny 15). Tutaj po prostu warto być i rozwijać biznes!