Indywidualna przestrzeń do pracy dla firm

Coworking dla firm - Wrocław

Odkryj elastyczną przestrzeń coworkingową w centrum Wrocławia i stwórz komfortowe warunki do pracy swojemu zespołowi. Dołącz do firm, które cenią sobie optymalizację i dedykowane rozwiązania przy jednoczesnym braku zobowiązań. W IdeaPlace gwarantujemy Ci możliwość wdrożenia nowoczesnego modelu pracy hybrydowej, dzięki dostępowi do biura w ramach potrzeb.

Poznaj szczegóły

Poznaj motywacje firm i pracowników

Coworking dla zespołów – czyli rozwiązanie dla kogo?

Coworking dla zespołów to świetne rozwiązanie zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Wszystko uzależnione jest od indywidualnych potrzeb dotyczących liczby stanowisk pracy koniecznych dla wygodnego pomieszczenia wszystkich członków teamu.

W IdeaPlace udostępniamy przestrzenie dla maksymalnie dwunastoosobowych zespołów, aby każdy korzystający z coworkingu dla firm mógł czuć się w nim swobodnie i komfortowo. Do każdego Klienta podchodzimy z równą uwagą i nastawieniem na spełnianie pojawiających się potrzeb. Usługa coworkingu dla firm to przede wszystkim okazja do integracji zespołu. Wspólne spędzanie czasu pomaga w zaciskaniu więzi między poszczególnymi pracownikami, buduje zaufanie i wzajemny szacunek. Jest to rozwiązanie dla każdej grupy projektowej, która dla zwiększenia wydajności zespołu potrzebuje okazjonalnie przeprowadzić burzę mózgów i naradzić się we wspólnej przestrzeni. W razie potrzeby termin korzystania z usługi może zostać przedłużony, abyście Ty i Twój team mogli dokończyć rozpoczęte zadania bez poczucia presji czasu.

Poznaj najważniejsze atuty coworkingu dla zespołów

Co zyskasz, gdy wybierzesz coworking dla Twojego zespołu w IdeaPlace?

Brak umów

Brak umów


Cenisz sobie minimum formalności przy jednoczesnym maksimum elastyczności? Prościej nie można: zarezerwuj termin, opłać fakturę i korzystaj z dedykowanej przestrzeni do pracy dla swojego zespołu.

Całodobowy dostęp do biura

Całodobowy dostęp do biura


Lubisz sobie swobodę w decydowaniu o godzinach pracy? Przestrzeń jest dostępna w godzinach i terminach odpowiadającym Waszym potrzebom dzięki dostępowi w trybie 24/7 z nowoczesnym system kontroli dostępu.

Atrakcyjne ceny i jakość

Atrakcyjne ceny i jakość


Optymalizuj koszty nie rezygnując z komfortu posiadania swojej przestrzeni biurowej. Wynajmij coworking dla zespołu w pakiecie planując regularną pracę lub w ramach jednorazowej wizyty. Wszystko na miarę Waszych potrzeb.

Urokliwa lokalizacja w centrum

Urokliwa lokalizacja w centrum


Praca w minimalistycznej przestrzeni w świetnie skomunikowanej części Wrocławia. Dodatkowej atrakcyjności dodaje widok na wrocławski rynek na oraz bogata sieć gastronomiczna, a także bliskość instytucji publicznych i kulturalnych.

W cenie wynajmu sali otrzymujesz:

Dedykowana przestrzeń

Dedykowana przestrzeń

Szybki Internet

Szybki Internet

Dostęp do pysznej kawy i herbaty

Dostęp do pysznej kawy i herbaty

Kompleksowe wyposażenie

Kompleksowe wyposażenie

Tabliczka z logo firmy

Tabliczka z logo firmy

Dostęp do infrastruktury biurowej

Dostęp do infrastruktury biurowej

Sala klimatyzowana

Sala klimatyzowana

Urządzenia projekcyjne

Urządzenia projekcyjne

Komfort Twojego zespołu to Twoja odpowiedzialność

COWORKING DLA DUŻEGO ZESPOŁU – CENNIK

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla zespołu max. 12 osób

Pakiet Small

800 zł netto

1 dzień


Dla kogo?
Dla firm korzystających jednorazowo**


  • Termin ważności 1 miesiąc
Zamów kontakt

Pakiet Medium

3325 netto

5 dni 665 netto/1 dzień


Dla kogo?
Dla zespołów realizujących kilkudniowy projekt lub cykliczne najmy**


  • Termin ważności 2 miesiące
Zamów kontakt

Pakiet Large

5700 netto

10 dni 570 zł netto/1 dzień


Dla kogo?
Dla zespołów planujących regularne wizyty / pracę**


  • Termin ważności 3 miesiące
Zamów kontakt

* Wszystkie podane koszty to ceny netto, do których należy doliczyć 23% VAT.

COWORKING DLA MAŁEGO ZESPOŁU – CENNIK

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla zespołu max 5 osób

Pakiet Small

600 zł netto

1 dzień


Dla kogo?
Dla firm korzystających jednorazowo**


  • Termin ważności 1 miesiąc
Zamów kontakt

Pakiet Medium

2450 netto

5 dni 490 netto/1 dzień


Dla kogo?
Dla zespołów realizujących kilkudniowy projekt lub cykliczne najmy**


  • Termin ważności 2 miesiące
Zamów kontakt

Pakiet Large

3850 netto

10 dni 385 zł netto/1 dzień


Dla kogo?
Dla zespołów planujących regularne wizyty / pracę**


  • Termin ważności 3 miesiące
Zamów kontakt

* Wszystkie podane koszty to ceny netto, do których należy doliczyć 23% VAT.

Opinie naszych klientów

Klienci o tym, co robimy

Świetne biuro coworkingowe w samym sercu Wrocławia. Bardzo dobre i konkurencyjne ceny. Dostajesz dużo więcej niż gdziekolwiek indziej we Wrocławiu. Personel jest bardzo miły i pomocny. Wysoce rekomendowane!

Dominik Kajzer
Freelancer

Profesjonalnie, ale nie sztywno. Jak zepsuje Ci się komputer, pożyczą trzy swoje 🙂 Dobra kawa, uśmiechnięci ludzie, centrum miasta i przestrzenie, które spodobają się Tobie i Twoim partnerom. Polecam 🙂

Marcin Wypych – Właściciel
prostodom.pl

Droids On Roids Sp. z o.o. przez okres trzech lat korzystała z przestrzeni biurowej w IdeaPlace. W tym czasie nasze wymagania zmieniały się w zależności od realizowanych projektów. Niezależnie od ilości zatrudnionych osób zawsze mogliśmy liczyć na zwiększenie zajmowanej przestrzeni.
Szukając nowego biura wiedzieliśmy, że nasze miejsce do pracy powinno z jednej strony zapewniać komfort ciszy i spokoju, a jednocześnie musi mieć kreatywną duszę. IdeaPlace w pełni spełniło nasze oczekiwania. 

Wojciech Szwajkiewicz – Prezes Zarządu
Droids on Roids Sp. z o.o.

Firma IdeaPlace udostępnia od kilku lat Fundacji Mam Marzenie sale konferencyjne. Cotygodniowe spotkania wolontariuszy Fundacji odbywają się w komfortowych warunkach, zapewniając bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych oraz dostęp do wszystkich niezbędnych sprzętów biurowych.
Jako przedstawiciel Fundacji polecam IdeaPlace każdej firmie potrzebującej powierzchni biurowej do komfortowej pracy.

Kornelia Szytel – koordynator o. Wrocław
Fundacja Mam Marzenie

Czas spędzony w IdeaPlace cały nasz zespół do dzisiaj wspomina z uśmiechem na twarzy. Zespół IdeaPlace zawsze wspierał nas dobrą radą i pomocą przy rozwiązywaniu wszelkich problemów. Opłaty za wynajem biura były bardzo atrakcyjne i zawierały w sobie wszystkie koszty związane z jego funkcjonowaniem, co zwiększało nasz komfort i jakość oferowanej usługi. 

Tomasz Dyszy – Branch Manager
iStone Poland Sp. z o.o.

Od początku naszej współpracy zespół IdeaPlace wykazywał się profesjonalnym, przyjacielskim podejściem oraz chęcią do pomocy. Wszystkie nasze prośby były bezproblemowo realizowane, a zespół był zawsze otwarty na nasze sugestie.

Monika Nowak –  Head of Supply Chain
Pattonair Poland Sp. z o.o.

Szczerze polecam IdeaPlace wszystkim firmom, które szukają miejsca na warsztaty, szkolenia czy spotkania z pracownikami – zwłaszcza gdy zależy nam na twórczej atmosferze oraz uniknięciu formalnego charakteru, który często towarzyszy takim wydarzeniom. Niezaprzeczalnym walorem IdeaPlace jest również sąsiedztwo Pl. Solnego i Rynku, zwłaszcza gdy uczestnikami naszego spotkania są osoby spoza Wrocławia.

Jacek Wieczorkowski – Kierownik Sekcji Rozwoju Kompetencji Działu Sprzedaży Detalicznej
Neonet S.A.

Więcej o IdeaPlace
CO SĄDZĄ O NAS INNI?

Nasi klienci

Zaufało nam już 1500 klientów z całego świata. Dbamy o długoterminowe partnerskie relacje i zawsze staramy się dopasować usługi do potrzeb biznesów i pracowników naszych klientów.

Bądź nowoczesnym pracodawcą – pracuj hybrydowo

Co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy

Sprawdź inne usługi w IdeaPlace

Więcej na temat tej usługi

Dowiedz się więcej

CO WARTO WIEDZIEĆ O COWORKINGU DLA FIRM

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz wiedzieć więcej na temat coworkingu dla firm? Zastanawiasz się, czy usługa IdeaPlace spełni wszystkie potrzeby Twojego zespołu? Zapoznaj się z naszymi odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Nie ma wśród nich tematu, który Cię trapi? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami.

Czy usługa coworkingu dla zespołów wymaga podpisania umowy?

Nie, ponieważ w realizacji usługi kierujemy się elastycznym podejściem, które ma na celu zminimalizowanie formalności. W praktyce naszą współpracę opieramy na warunkach ustalonych drogą mailową i opłaceniu faktury, która ostatecznie potwierdza Waszą chęć do skorzystania z coworkingu dla firm.

Jak wygląda kwestia dokonania rezerwacji takiej usługi?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, dzięki czemu będziemy mogli omówić Twoje potrzeby i oczekiwania względem usługi. W pierwszej kolejności ustalimy termin najmu oraz ilość osób. Dodatkowo uwzględnimy potrzeby sprzętowe, cateringowe i organizacyjne.

Czy z usługi korzysta się jednorazowo, czy cyklicznie?

Nasze usługi zawsze budowane są na podstawie indywidualnych potrzeb Klientów. W związku z tym oferta coworkingu dla firm jest dostępna w różnych wersjach. Możliwe są pojedyncze wizyty rozumiane jako jeden dzień lub ciąg dni następujących po sobie. Zespoły, które planują regularne użytkowanie przestrzeni coworkingowej w dogodnym dla siebie cyklu (np. w każdy czwartek) lub odgórnie ustalonych terminach, zachęcamy do skorzystania z gotowych pakietów.

Jakie pakiety są dostępne?

Oferujemy pakiety dla mniejszych i większych zespołów, które zakładają trzy dostępne warianty:
Pakiet Small – jednorazowa wizyta (ważność pakietu: 1 miesiąc)
Pakiet Medium – regularny wynajem 5-dniowy (ważność pakietu: 1 miesiąc)
Pakiet Large – regularny wynajem 10-dniowy (ważność pakietu: 3 miesiące)
Co więcej, możesz dowolnie zmieniać warianty w trakcie współpracy z nami. Samodzielnie decydujesz, która opcja jest najwygodniejszym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Co otrzymuję w ramach usługi?

Coworking dla zespołów to coś więcej niż zwyczajna przestrzeń biurowa. Wybierając naszą usługę, otrzymasz dedykowaną przestrzeń z dostępem 24/7 i pełną infrastrukturę biurową. W wyposażonej kuchni Ty i Twój team podniesiecie poziom kofeiny we krwi lub przygotujecie aromatyczną herbatę. To wszystko przy okazji poznawania nowych i interesujących ludzi. Ponadto możesz liczyć na wsparcie administracyjne ze strony naszego pomocnego zespołu w każdej sprawie. W razie potrzeby masz możliwość skorzystania z urządzeń wielofunkcyjnych (skaner, kopiarka). W efekcie zyskujesz biuro dostosowane do Twoich potrzeb, przy jednoczesnym braku stałego zobowiązania.

Z czego mogę skorzystać dodatkowo?

Oferujemy wsparcie w zakresie przygotowania serwisu kawowego, jeśli zależy Ci na zorganizowaniu w dedykowanym biurze napoi ciepłych i zimnych oraz słodkości. Możemy również zająć się zamówieniem cateringu, zorganizowaniem lunchu lub wyjścia integracyjnego. Wszystkie te kwestie związane są z dodatkowym kosztem.

W jakich przypadkach sprawdza się coworking dla firm?

Elastyczna forma najmu powierzchni sprawdza się w przypadku zespołów, które ze względu na dotychczasową pracę w ramach home office odczuwają potrzebę integracji zespołowej. Ma ona ogromny wpływ na efektywność jego członków i atmosferę panującą w pracy. Jest to również świetny pomysł na start, czyli w przypadku zespołów w fazie (wczesnej) konsolidacji, która pozwala poznać się członkom zespołu prowadząc do teambuildingu. Innymi powodami jest brak możliwości organizacji spotkań w większym gronie w ramach struktur biurowych firmy, potrzeba zmiany otoczenia czy też okres przejściowy, gdy zespół jest w trakcie zmiany docelowego biura. Niezależnie od powodu, jesteśmy świetną opcją dla osób lubiących elastyczne rozwiązania.

W jaki sposób otrzymam dostęp do biura?

Dbając o komfort Twojego teamu, wspólnie ustalamy datę i godzinę startu korzystania z coworkingu. Podczas pierwszej wizyty w IdeaPlace, przywitamy Twój zespół, zapoznamy Was z przestrzenią i przekażemy Wam najważniejsze informacje dotyczące swobodnego korzystania z niej. Do dyspozycji jednocześnie oddany zostanie indywidualny kod dostępu, działający 24/7, który jest aktywny na czas rezerwowanego terminu.

Co zyskuję dzięki tej usłudze?

Własne biuro, które posiadasz bez konieczności jego prowadzenia oraz utrzymywania. Nie musisz ponosić stałych kosztów najmu, eksploatacji, opłacania pracownika administracyjnego czy zajmować się współpracą z dostawcami. Zyskujesz zatem wysoki poziom komfortu i optymalizacji kosztów, który pozwala Ci jeszcze lepiej rozwijać firmę.

Dlaczego warto wybrać coworking dla firm zamiast tradycyjnego biura?

Koszta związane z wynajmem biura mogą stanowczo nadwyrężać budżet firmy. Nie wszystkie zespoły potrzebują codziennie spotykać się w jednym miejscu, aby zrealizować projekt. Coraz częściej mamy do czynienia z preferencją modelu pracy hybrydowej lub zdalnej. Tego typu rozwiązania sprawdzają się w licznych branżach, co skłania kolejnych przedsiębiorców do wprowadzania ich w struktury własnego biznesu. Co to oznacza w kontekście wynajmu przestrzeni biurowej? Jest ona zdecydowanie rzadziej potrzebna, w związku z czym firmy decydują się na zmniejszenie lub całkowitą rezygnację z posiadania własnego biura. Jednak na wypadek konieczności spotkania się wszystkich członków zespołu osobiście, warto mieć w zanadrzu sprawdzoną, wygodną i dostosowaną do ich potrzeb przestrzeń. Coworking dla firm w IdeaPlace jest wyborem zdecydowanie wygodniejszym i mniej kosztownym niż tradycyjna forma najmu. Co więcej, skorzystanie z usługi nie wymaga podpisywania żadnych umów. Zarezerwowanie odpowiedniej liczby stanowisk zajmuje raptem kilka minut, dzięki czemu Ty i Twój zespół możecie zabrać się do pracy w dowolnie wybranym momencie. Przestrzeń dostępna jest 24/7, dzięki czemu nie ograniczają Was tradycyjne ramy czasowe. W cenie pakietu otrzymujecie także pomoc naszego przeszkolonego front desku, dostęp do kawy i herbaty oraz możliwość personalizacji swojego otoczenia. W ramach usługi coworkingu dla zespołów jest zwarty także szybki internet, ekipa sprzątająca, klimatyzacja i świetna lokalizacja.

Idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw – coworking dla zespołów

Nie każda firma może sobie pozwolić na koszta związane ze stałym wynajmem przestrzeni biurowej. Szczególnie małe i średnie przedsiębiorstwa, które dopiero stabilizują swoją pozycję na rynku, będą poszukiwać bardziej opłacalnych rozwiązań. Coraz częściej (w zależności od branży) najpopularniejszy wybór będzie stanowić model pracy zdalnej. Nie jest on jednak idealnym rozwiązaniem w każdym przypadku, ponieważ wiąże się przede wszystkim z ograniczoną komunikacją, a co za tym idzie zaufaniem. Ponadto wiele osób odczuwa trudności w oddzieleniu życia prywatnego od zawodowego, ze względu na wykonywanie wszystkich swoich obowiązków z tego samego miejsca. Coworking dla firm może być sposobem na oderwanie od rutyny i przestrzenią, w której zespół w końcu będzie miał okazję wspólnie pochylić się nad projektem. To również liczne szanse na praktyki networkingowe, które stanowią skuteczny sposób na rozwój swojej działalności, dzięki pozyskiwaniu wartościowych kontaktów biznesowych. Usługa IdeaPlace jest skonstruowana elastycznie, dzięki czemu każdy Klient indywidualnie określa swoje potrzeby. Team może korzystać z naszych przestrzeni w wybranym przez siebie terminie i co więcej, o dowolnej porze – jesteśmy dostępni 24/7. To Ty i Twój zespół decydujecie kiedy jest najlepszy moment na burzę mózgów. Naszą rolą jest zapewnić Wam stanowiska pracy spełniające wszelkie Wasze potrzeby, abyście mogli wykonywać kolejne zadania w pełnym komforcie.

Jakie jest podejście IdeaPlace do Coworking dla zespołów?

W IdeaPlace dostrzegamy rosnący potencjał modelu pracy hybrydowej. Coraz więcej firm decyduje się na rezygnację z tradycyjnej formy najmu biura i tylko okazjonalnie potrzebuje, aby zespoły projektowe mogły spotkać się we wspólnej przestrzeni. Właśnie w takich nagłych (ale i zaplanowanych z wyprzedzeniem) przypadkach świetnie sprawdzi się skorzystanie z usługi coworkingu dla firm. Dlaczego? Przygotowywane przez nas stanowiska pracy są zaopatrzone w kompleksowe wyposażenie tj. wygodne krzesła, biurka, dostęp do internetu. Ponadto wszyscy członkowie zespołu mają dostęp do infrastruktury biurowej, urządzeń projekcyjnych oraz ciepłej kawy i herbaty. Każde przestrzenie w IdeaPlace jest klimatyzowane, aby zwiększyć komfort naszych Klientów. Kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem zespołów korzystających z usługi coworkingu dla firm. Nasze podejście charakteryzuje nastawienie na elastyczność, dzięki której zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, na każde rzucone nam wyzwanie.

Coworking dla zespołów – najlepsze praktyki

Definicją coworkingu jest wspólna praca. Zespół ma okazję do lepszego poznania cech poszczególnych członków, ich kompetencji oraz preferencji, dzięki czemu może w lepszy sposób planować podział obowiązków. Praca w tej samej lokalizacji pozwala również zdecydowanie szybciej rozwiać wszelkie wątpliwości, wytyczyć nowy kierunek działań i zweryfikować, na jakim etapie realizacji jest projekt. W IdeaPlace podkreślamy, jak ogromną siłę ma obecny u nas od początku istnienia networking. Coworking dla firm umożliwia przedsiębiorcom poznawanie interesujących i inspirujących osób z własnej branży, jak i innych rodzajów działalności. Nowo uzyskane kontakty mogą oznaczać szansę na nawiązanie współpracy, zdobycie klienta, czy polecenie Twojego biznesu w ramach marketingu szeptanego. Tak więc wybierając naszą usługę, warto być otwartym na nowe znajomości, które mogą zaowocować lukratywnymi zleceniami. To również idealna przestrzeń do pogłębienia zażyłości między członkami Twojego zespołu.

Zalety coworkingu zespołowego

Coworking dla firm jest przede wszystkim usługą elastyczną, dzięki czemu mogą korzystać z niej zespoły o różnej liczebności i o różnych potrzebach. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie – pytamy o liczbę stanowisk, termin, w jakim zespół będzie korzystać z naszej przestrzeni, a także dodatkowe życzenia dotyczące np. sprzętu biurowego czy wsparcia ze strony naszego personelu. Coworking dla firm oferowany przez IdeaPlace to również świetna lokalizacja. Prestiżowy adres przy Placu Solnym 15 we Wrocławiu oznacza dla zespołu nie tylko łatwy dojazd do pracy, ale również znalezienie się w centrum wydarzeń kulturalnych i społecznych oraz w pobliżu licznych i popularnych punktów gastronomicznych na mapie stolicy Dolnego Śląska. Dla wielu przedsiębiorców najważniejsze zalety coworkingu dla firm będą stanowić: brak wiążących umów, niskie opłaty, wysoka jakość usługi oraz dostęp do przestrzeni 24/7.

Praca zdalna czy coworking dla zespołu – co jest lepszym rozwiązaniem?

Twój zespół potrzebuje aby od czasu do czasu spotkać się w twarzą w twarz? Praca zdalna zaczyna negatywnie wpływać na zaufanie i ducha współpracy między członkami zespołu? A może koszta związane z utrzymaniem biura stają się coraz bardziej wygórowane? Powodów do skorzystania z usługi coworkingu dla firm jest wiele, ale cele bardzo często są takie same. Chodzi przede wszystkim o zintegrowanie zespołu, optymalizację procesów, skrócenie czasu potrzebnego na przekazywanie i otrzymywanie informacji, a także zmniejszenie comiesięcznych opłat za biuro. Co więcej, w IdeaPlace oferujemy wsparcie naszego front desku, dostęp do przestrzeni 24/7 i wygodną formę rezerwacji stanowisk. Nie wymagamy umowy. Możliwość realizacji usługi jest potwierdzona automatycznie po dokonaniu opłaty faktury. Nasze pomieszczenia przygotowane są na zespoły do 5 lub 12 osób, aby móc zapewnić im pełnię komfortu i swobody. Długotrwała praca zdalna może spowodować, że zatrze się granica między czasem poświęconym na pracę a porą na odpoczynek. Skorzystanie z usługi coworkingu dla zespołów nawet sporadycznie, pomaga w zachowaniu balansu między życiem zawodowym i prywatnym.

Jak zapewnić najlepsze warunki pracy w coworkingu dla zespołu?

W IdeaPlace cenimy sobie wysoki poziom komunikacji z naszymi Klientami. Stawiamy na otwarty dialog, dzięki któremu sprawnie uzyskujemy wszystkie informacje niezbędne do zapewnienia usług na najwyższym poziomie. W ramach coworkingu dla firm odwiedzające nas zespoły mają zagwarantowane wygodne stanowiska pracy – biurko, krzesło oraz prywatną szafkę. Mogą również swobodnie korzystać ze wspólnych przestrzeni tj. kuchni, toalet oraz recepcji, a także używać urządzeń projekcyjnych, kopiarki i skanera. Wszystkie pomieszczenia w IdeaPlace są klimatyzowane, aby zapewnić należyte poczucie komfortu. Warunki współpracy ustalane są drogą mailową lub telefoniczną, a ich potwierdzenie stanowi opłacona faktura. Zespół może liczyć również na wsparcie ze strony pracowników naszego front desku, którzy z chęcią pomogą w sprawach organizacyjnych i administracyjnych. Zależy nam na tym aby każda osoba korzystająca z naszych usług czuła się zrozumiana, a jej potrzeby zostały spełnione.

Zostaw kontakt, odezwiemy się do Ciebie!

    Close