Twoja przestrzeń do pracy

Coworking - Wrocław

Odkryj kreatywną przestrzeń do pracy. Dołącz do ludzi z pasją i rozwijaj się zawodowo. IdeaPlace to miejsce dla freelancerów i startup’ów stawiających na nowoczesne podejście do zawodowych obowiązków. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się najwięcej, czyli w centrum Wrocławia. Tutaj nawiążesz biznesowe relacje, a w pobliżu znajdziesz ośrodki kultury i popularne restauracje. Czekamy na Ciebie w IdeaPlace.

Poznaj szczegóły
Co zyskasz wybierając coworking w IdeaPlace

Pracuj tak, jak lubisz

Brak umów i zbędnych deklaracji

Brak umów i zbędnych deklaracji

Doskonale rozumiemy, że freelancerom zależy na swobodzie działania. Dlatego z IdeaPlace nie wiążesz się umowami. Tobie zostawiamy decyzję, kiedy i jak długo chcesz korzystać z przestrzeni coworkingowej.

Całodobowy dostęp do biura

Całodobowy dostęp do biura

Nie narzucamy Ci godzin, kiedy powinieneś pojawić się biurze. Nasi coworkerzy mają nieograniczony dostęp do pomieszczeń biurowych z indywidualnym wejściem do strefy coworkingu. Opcja rezerwacji gwarantuje, że Twoje biurko będzie na Ciebie czekać do momentu, w którym pojawisz się w biurze.

Atrakcyjne ceny dostosowane do potrzeb

Atrakcyjne ceny dostosowane do potrzeb

W naszym modelu opłat stawiamy na przejrzystość. Na bieżąco decydujesz, jak długo korzystasz ze strefy coworkingowej i płacisz tylko za wykupiony czas. W ten sposób możesz kontrolować swoje wydatki i lepiej zaplanować swoją pracę.

Umów się na bezpłatny dzień testowy

Poznaj najważniejsze atuty coworkingu w IdeaPlace

Co zyskasz, gdy dołączysz do nas

Urokliwa lokalizacja z widokiem na centrum

Urokliwa lokalizacja z widokiem na centrum


Praca w przyjemnym i inspirującym otoczeniu. Takie warunki znajdziesz w IdeaPlace. Niecodzienną zaletą naszych biur jest lokalizacja w samym centrum Wrocławia z widokiem na Plac Solny i wrocławski rynek.

Komfortowe miejsce do pracy

Komfortowe miejsce do pracy


Potrzebujesz odpowiednich warunków do pracy? W IdeaPlace możesz wybrać do pracy dedykowane biurko lub zdecydować się na miejsce przy stole coworkingowym. Każde stanowisko wyposażono także w ergonomiczne krzesło.

Nowoczesna infrastruktura biurowa

Nowoczesna infrastruktura biurowa


Wiemy, że miejsce pracy jest ważne, ale dla nas coworking to coś więcej. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szereg udogodnień przydatnych w pracy: dostęp do urządzeń (drukarka, skaner, fax) i bezkluczowy system dostępu do biura w dowolnych godzinach. Do Twojej dyspozycji są także całodobowo sale biznesowe i szkoleniowe.

Networking biznesowy

Networking biznesowy


IdeaPlace to przede wszystkim ludzie. Różnorodność branż, które reprezentują nasi klienci to gigantyczna siła networkingu. Tworzymy przyjazną atmosferę, co sprzyja nawiązywaniu relacji biznesowych i towarzyskich. Dajemy okazję do wymiany doświadczeń.

Wybierz dla najlepszą ofertę

Coworking Wrocław - cennik

Coworking
dla freelancera

Najważniejsze cechy coworkingu:

  • dedykowane, wygodne miejsce do pracy
  • dostęp 24/7
  • dostęp do urządzeń biurowych i szybkie WiFi
  • profesjonalne wsparcie administracyjne
  • nielimitowany dostęp do wyposażonej kuchni (kawa, herbata, woda)
  • indywidualna szafka **
  • pakiet 4 godzin najmu sali biznesowej **

Dostępny w 4 pakietach:

20 dni w miesiącu 850 zł *

15 dni w miesiącu 700 zł *

10 dni w miesiącu 500 zł *

5 dni w miesiącu 300 zł *

pojedyncza wizyta 70 zł *

* Ceny netto do których należy doliczyć 23% VAT
** Dostępne w pakiecie 15 i 20 dni

BEZPŁATNY DZIEŃ TESTOWY W IDEAPLACE

Umów się na bezpłatny dzień testowy w IdeaPlace.
Nie kupuj kota w worku! Porozmawiajmy o tym.

Coworking
dla Twoich pracowników

Z pewnością znajdziesz u nas ofertę, która będzie odpowiednia dla Twojego rytmu pracy. Proponujemy indywidualne biurko lub miejsce przy wspólnym stole coworkingowym. Możesz pracować samodzielnie lub ze swoimi współpracownikami. Wystarczy, że z wyprzedzeniem zarezerwujesz odpowiednią liczbę miejsc. 

Skorzystaj z bezpłatnego pierwszego dnia i sprawdź, jak Ci się u nas pracuje.

Zapraszamy do wyceny indywidualnej:

Dowiedz się więcej na dobry początek

Jak wynająć stanowisko do pracy w IdeaPlace?

1 Bezpłatny dzień dla chcących sprawdzić nasze biuro

Chcesz przed podjęciem ostatecznej decyzji przekonać się, jak wygląda coworking w IdeaPlace? Skorzystaj z bezpłatnego dnia testowego i sprawdź osobiście, co nas wyróżnia. W celu rezerwacji przestrzeni coworkingowej skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub odwiedź naszą siedzibę.

2 Wygodny system rezerwacji

Zaproponujemy Ci pakiet dopasowany do Twoich potrzeb, a następnie aktywujemy indywidualne konto użytkownika, dzięki któremu w szybki i wygodny sposób dokonasz rezerwacji. Kontrolę nad rezerwacjami możesz też powierzyć naszemu zespołowi.

3 Korzystanie z przestrzeni bez obowiązku deklaracji

W IdeaPlace nie podpisujesz umowy, ponieważ jedynym obowiązującym dokumentem jest faktura VAT. Każdy pakiet w ramach usługi jest ważny 35 dni. Po jego wykorzystaniu możesz w dowolnym momencie aktywować kolejny abonament, a następnie zarezerwować biurko w dogodnych dla siebie terminach.

Opinie naszych klientów

Klienci o tym, co robimy

Wynająłem tam biurko na 4 miesiące. Super mili ludzie w recepcji, przyjazna atmosfera w przestrzeni coworkingowej, niezawodny internet, bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta. Dostęp 24/7. Wysoce rekomendowane! 

Michał Moskal
Freelancer

Dogodna lokalizacja i przemiła atmosfera. Obsługa na wysokim poziomie kultury o bardzo proklienckim podejściu. W dojrzały i bezkonfliktowy sposób opanowano sytuację, w której z mojej winy doszło do nieporozumienia dotyczącego opłaty za salę konferencyjną.

Kacper Pawlaczyk

Świetne biuro coworkingowe w samym sercu Wrocławia. Bardzo dobre i konkurencyjne ceny. Dostajesz dużo więcej niż gdziekolwiek indziej we Wrocławiu. Personel jest bardzo miły i pomocny. Wysoce rekomendowane!

Dominik Kajzer
Freelancer

Pracuje się dobrze jak ze swojego firmowego biura, bo wokół są inni przyjaźni freelancerzy i prezesi. Jest sporo stałych bywalców IdeaPlace i jak im wierzyć, to ciężko o lepsze miejsce do pracy we Wrocławiu.

Andrzej Dąbski
Freelancer

Bardzo ładne miejsce, internet jest szybki i wszystko jest czyste i uporządkowane. Personel jest absolutnie cudowny!

Leo Lannacone
Freelancer

IdeaPlace przywitała mnie we wrześniu 2020 roku na jeden dzień. Oprowadzili mnie i dali najlepsze biurko do pracy. Istnieje wiele opcji wynajmu biurek/biur/sal konferencyjnych, itp. Dali mi również możliwość dzwonienia na osobności. Bardzo chciałabym to polecić.

Iris Bekhuis
Freelancer

Profesjonalnie, ale nie sztywno. Jak zepsuje Ci się komputer, pożyczą trzy swoje 🙂 Dobra kawa, uśmiechnięci ludzie, centrum miasta i przestrzenie, które spodobają się Tobie i Twoim partnerom. Polecam 🙂

Marcin Wypych – Właściciel
prostodom.pl

Więcej o IdeaPlace
CO SĄDZĄ O NAS INNI?

Nasi klienci

Zaufało nam już 1500 klientów z całego świata. Dbamy o długoterminowe partnerskie relacje i zawsze staramy się dopasować usługi do potrzeb biznesów i pracowników naszych klientów.

Jedyny coworking bez umów

Co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy

Sprawdź inne usługi w IdeaPlace

Więcej na temat tej usługi

Dowiedz się więcej

Co warto wiedzieć o COWORKINGU

Najczęściej zadawane pytania

Zainspirowaliśmy Cię do pracy w ciekawym miejscu? Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat coworkingu we Wrocławiu, sprawdź, co odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się bezpośrednio z naszymi pracownikami.

Czy usługa coworkingu wymaga podpisania umowy?
Nie, ponieważ wierzymy w elastyczność usługi, która ma dawać swobodę freelancerom i zespołom korzystającym z naszej przestrzeni coworkingowej.
Czy oferujecie bezpłatny dzień testowy?
Tak, pierwsza wizyty w IdeaPlace jest darmowa. To świetna okazja, by poznać nasze miejsce, panującą atmosferę i warunki do pracy. To również świetna okazja, by spotkać fantastycznych ludzi i przekonać się, czy coworking jest odpowiednią formą pracy.
Jak mogę zarezerwować dzień testowy?
Możesz nas uprzedzić telefonicznie lub mailowo o chęci skorzystania z dnia testowego, ustalając konkretny termin lub po prostu nas odwiedzić i skorzystać od razu na miejscu z wybranego biurka.
Jakie abonamenty oferujecie?
Możesz skorzystać z abonamentów: 5 dni, 10 dni, 15 dni i 20 dni, których okres ważności jest jednakowy i wynosi 35 dni kalendarzowych.
Czy można skorzystać z pojedynczej wizyty?
Tak, oczywiście. Oferujemy opcję najmu w wymiarze jednego dnia.
Decyduję się na coworking w IdeaPlace. Co dalej?
Sprawa jest dość prosta :) Decydujesz się na pojedynczą wizytę lub konkretny abonament, który zostaje aktywowany po dokonaniu płatności przelewem, gotówką lub kartą na miejscu. Mając aktywną wizytę lub abonament, możesz swobodnie korzystać z możliwości rezerwacji dowolnego biurka w dogodnych dla siebie terminach.
Czy dostęp do coworkingu jest 24/7?
Tak, stawiamy na pełną dostępność do miejsca do pracy. Wiemy, jak zróżnicowane mogą być potrzeby związane z trybem pracy i osobistymi preferencjami, więc możesz pracować o dowolnej porze dnia i nocy.
W jaki sposób uzyskuję dostęp do przestrzeni?
Po wykupieniu pojedynczej wizyty lub wybranego pakietu zostaje Ci przydzielony indywidualny kod dostępu do przestrzeni. Czas jego ważności w przypadku pojedynczej wizyty wynosi 1 dzień, a w przypadku abonamentu 35 dni kalendarzowych.
Czy mogę rozmawiać w strefie coworkingu?
W zależności od strefy :) W przestrzeni dedykowanej pracy indywidualnej utrzymujemy zasadę ciszy, zapewniając tym samym komfort i koncentrację. Wszystkie rozmowy prowadzone są poza strefą pracy. Natomiast w przestrzeni dedykowanej pracy zespołowej jest duża otwartość na prowadzenie rozmów. Ty decydujesz, którą strefę wybierasz :)
Czy mogę przyjmować gości w strefie coworkingu?
Nie. Coworking jest przestrzenią dedykowaną do pracy. Spotkania można odbywać w częściach wspólnych, a gdy konieczna jest większa prywatność, można skorzystać z najmu sali.
Czy mogę przyjść z psem?
Niestety nie. Stawiamy na komfort wszystkich osób korzystających z naszej przestrzeni i ze względu na zróżnicowane preferencje, czy też uwarunkowania zdrowotne musimy trzymać się zasady nie przyjmowania czworonożnych pupili.

Czym jest coworking?

Jak osiągać dobre efekty w pracy? Na dobre wyniki ma wpływ wiele czynników. Jednym z nich jest odpowiednia organizacja przestrzeni, w której realizujesz się zawodowo. Coworking to idea, która sprawdziła się już w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a obecnie wzbudza coraz większą ciekawość w naszym kraju. Model opiera się na współdzieleniu przestrzeni biurowej. W jednym miejscu spotykają się przedstawiciele różnych branż. Każdy z nich pracuje przy własnym stanowisku pracy zorganizowanym w tym samym pomieszczeniu. Taki sposób organizacji pracy to okazja do nawiązania nowych znajomości i kontaktów ważnych z biznesowego punktu widzenia. Bardzo często jest to punkt wyjścia dla nowych projektów, współpracy i wymiany doświadczeń. Dlatego młodzi przedsiębiorcy i freelancerzy coraz częściej stawiają na coworking. Wrocław – tutaj także znajdziesz „biurko do wynajęcia”, które może stać się inspiracją do rozwoju i realizacji nowych wyzwań.

Jak działa coworking w IdeaPlace?

W IdeaPlace wspieramy kreatywną pracę i ideę networkingu. Stwarzamy warunki do rozwoju i poszerzania horyzontów. Właśnie dlatego z naszych usług korzystają osoby, które patrzą na prowadzenie biznesu w nowoczesny sposób. Podstawą usługi coworkingowej jest wynajem stanowiska pracy. Jednak w IdeaPlace oferujemy więcej. W cenie abonamentu możesz korzystać też z kuchni, gdzie czeka na Ciebie wyśmienita kawa i herbata. O czystość zadba serwis sprzątający. Otrzymasz również wsparcie w codziennej pracy – stabilny internet oraz możliwość wydruku i skanów dokumentów. Ponadto, gdy pojawi się nieoczekiwany problem lub dodatkowe zadanie możesz liczyć na nasz zespół administracyjny. A gdy zaplanujesz spotkanie z klientem lub partnerem biznesowym, masz do dyspozycji sale biznesowe. Jesteśmy po to, aby stworzyć Ci komfortowe warunki do pracy. U nas spotkasz ludzi z pasją. Chęć do działania napędza networking w IdeaPlace. Regularnie organizujemy spotkania i wydarzenia, których celem jest integracja biznesów obecnych w naszej przestrzeni. Rozwijamy coworking we Wrocławiu.

Zalety coworkingu

Praca we wspólnej przestrzeni ma swoje pozytywne strony. To dobre rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć monotonii pracy zdalnej. Coworking pozwala na wyraźne rozdzielenie pracy i życia prywatnego. Jest to ważne, gdy bierzemy pod uwagę tzw. work-life balance. Bywa i tak, że wydzielenie miejsca do pracy w domu wcale nie jest takie proste, a może być również kosztowne. W przypadku coworkingu masz dostęp do biurka i wszystkich niezbędnych sprzętów biurowych. Jednak to, co najbardziej cenią coworkerzy to kontakt z innymi ludźmi. Praca w tej samej przestrzeni to bodziec do nawiązywania nowych znajomości.

Coworking - rozwiązanie dla małych czy dużych firm?

Z modelu pracy opartego na współdzieleniu biura chętnie korzystają freelancerzy. Nie oznacza to jednak, że coworking jest zarezerwowany wyłącznie dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Stawiają na niego także start-upy i coraz częściej korporacje, które wykupują dla swoich pracowników pakiety pracownicze do strefy coworkingu. W ramach tej usługi możesz wynająć więcej niż jedno biurko i pracować ze swoimi współpracownikami. Pozwala to na zminimalizowanie kosztów wynajmu, ponieważ opłata dotyczy rzeczywiście wykorzystanych godzin. Właśnie tak działa elastyczny coworking we Wrocławiu.