Profesjonalne sale biznesowe na spotkania stacjonarne i wirtualne

Sale szkoleniowe - Wrocław

Chcesz spotkać się z klientami lub partnerami biznesowymi w komfortowym miejscu? Szukasz lokalizacji, która zrobi wrażenie na kontrahentach? Jesteśmy w centrum Wrocławia pod znanym adresem i to właśnie tutaj możesz zorganizować ważne dla Ciebie spotkanie, szkolenie, rekrutację. W IdeaPlace oferujemy wielofunkcyjne sale biznesowe oraz szkoleniowe na wydarzenia zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

Poznaj szczegóły
Organizuj spotkania z profesjonalnym wsparciem

Co zyskasz wybierając sale szkoleniowe w IdeaPlace

Realizację spotkań online i offline

Realizację spotkań online i offline

Nowoczesna infrastruktura i profesjonalne zaplecze techniczne pozwala na przeprowadzenie w IdeaPlace spotkań w trybie, którego potrzebujesz. Zapewniamy odpowiedni sprzęt audio-video (m.in. projektory, tablice typu flipchart) wraz z obsługą. Jesteśmy otwarci na aktualne potrzeby firm, które coraz chętniej przenoszą spotkania do wirtualnej rzeczywistości.

Wyposażone przestrzenie z elastycznym układem

Wyposażone przestrzenie z elastycznym układem

W IdeaPlace znajdziesz kameralne sale biznesowe (do 6 osób) ze stałym układem oraz większe sale szkoleniowe, które mają zmienny układ i pomieszczą do 30 osób. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań naszych klientów i za każdym razem przestrzeń jest przygotowana zgodnie z potrzebami.

Wsparcie przy organizacji wydarzenia

Wsparcie przy organizacji wydarzenia

Organizacja spotkania na wysokim poziomie jest wymagająca i czasochłonna. Dlatego oferujemy Ci nasze wsparcie i doświadczenie. Podchodzimy kompleksowo do swoich zadań. Nie tylko udostępniamy przestrzeń, ale także możemy zająć się organizacją Twojego spotkania i zadbać o serwis, przerwy kawowe i lunch, a wszystko to w przyjaznej atmosferze.

Lokalizacja ma znaczenie

Sprawdź, co wyróżnia nasze sale szkoleniowe

Poznaj najważniejsze atuty sal szkoleniowych w IdeaPlace

Najlepsza lokalizacja w centrum miasta


Wrocławski rynek to najbardziej rozpoznawalna część miasta. Nasze sale na wynajem znajdują się tuż obok (Plac Solny 15). Taka lokalizacja cechuje się bliskością przeróżnych lokali gastronomicznych i instytucji oraz łatwym dojazdem. Stawiając na reprezentacyjny adres, podnosisz prestiż swojego eventu.

Nowoczesny sprzęt multimedialny


Zdajemy sobie sprawę, jak ważną częścią dobrego spotkania są narzędzia techniczne. Dlatego zadbaliśmy o wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie wydarzenia na oczekiwanym poziomie. Jedno z naszych pomieszczeń w pełni przystosowaliśmy do wideokonferencji i spotkań online. Nad sprawnym działaniem zaplecza technicznego czuwa nasz zespół specjalistów.

Całodobowa dostępność


Sale biznesowe i szkoleniowe na wynajem w IdeaPlace są dostępne 24/7. Oznacza to, że z naszych przestrzeni możesz korzystać w różnych godzinach nie tylko w dni robocze, ale także w weekendy! Chcąc dokonać rezerwacji, skontaktuj się z naszym zespołem. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Bezpieczeństwo uczestników spotkania


Biorąc pod uwagę obecną sytuację i w trosce o naszych klientów dostosowujemy się do wymagań sanitarnych i zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Oferujemy także możliwość bezkontaktowego wynajmu sal bez styczności z naszym personelem i osobami postronnymi.

Dowiedz się, jakie sale wynajmujemy

Sale szkoleniowe we Wrocławiu - cennik

Jesteśmy po to, aby Twoje spotkanie zyskało profesjonalną oprawę. Nasi pracownicy przywitają i zadbają o Twoich gości. Oferujemy bezpłatne rezerwacje wstępne oraz indywidualne warunki współpracy przy długofalowym wynajmie. Sprawdź sale szkoleniowe Wrocław i ceny. Każda z naszych przestrzeni to odpowiedź na inne potrzeby.

Dostępne sale w IdeaPlace

Sala spotkań14 m²


Cały dzień  600 zł * lub pojedyncza godzina  75 zł *

Sala biznesowa12 m²


Cały dzień  600 zł * lub pojedyncza godzina  75 zł *

Sala coworkingowa36 m²


Cały dzień  800 zł * lub pojedyncza godzina  100 zł *

Sala szkoleniowa36 m²


Cały dzień  800 zł * lub pojedyncza godzina  100 zł *

* Ceny netto do których należy doliczyć 23% VAT

Każda sala to:

Kompleksowe wyposażenie

Kompleksowe wyposażenie

Możliwość organizacji lunchu i noclegu

Możliwość organizacji lunchu i noclegu

Serwis kawowy i lunchowy

Serwis kawowy i lunchowy

Urządzenia projekcyjne, AV

Urządzenia projekcyjne, AV

Dostępność weekendowa

Dostępność weekendowa

Klimatyzowane sale

Klimatyzowane sale

Infrastruktura sieciowa

Infrastruktura sieciowa

Tabliczka z logo firmy

Tabliczka z logo firmy

Opinie naszych klientów

Klienci o tym, co robimy

Szczerze polecam IdeaPlace wszystkim firmom, które szukają miejsca na warsztaty, szkolenia czy spotkania z pracownikami – zwłaszcza gdy zależy nam na twórczej atmosferze oraz uniknięciu formalnego charakteru, który często towarzyszy takim wydarzeniom. Niezaprzeczalnym walorem IdeaPlace jest również sąsiedztwo Pl. Solnego i Rynku, zwłaszcza gdy uczestnikami naszego spotkania są osoby spoza Wrocławia.

Jacek Wieczorkowski – Kierownik Sekcji Rozwoju Kompetencji Działu Sprzedaży Detalicznej
Neonet S.A.

Firma IdeaPlace udostępnia od kilku lat Fundacji Mam Marzenie sale konferencyjne. Cotygodniowe spotkania wolontariuszy Fundacji odbywają się w komfortowych warunkach, zapewniając bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych oraz dostęp do wszystkich niezbędnych sprzętów biurowych.
Jako przedstawiciel Fundacji polecam IdeaPlace każdej firmie potrzebującej powierzchni biurowej do komfortowej pracy.

Kornelia Szytel – koordynator o. Wrocław
Fundacja Mam Marzenie

Z firmą IdeaPlace współpracujemy już od dłuższego czasu i cenimy ją przede wszystkim za profesjonalne podejście, elastyczność oraz otwartość na potrzeby zarówno organizatora, jak i uczestników szkolenia.
Sale szkoleniowe są zawsze bardzo dobrze wyposażone i przygotowane.
Dzięki fachowej, rzetelnej i sympatycznej obsłudze nasze szkolenia przebiegają bez zakłóceń.

Zespół Dagma Sp. z o.o.

Profesjonalny zespół IdeaPlace zawsze z uśmiechem i chęcią obsługuje szkolenia, dokładając przy tym najwyższej staranności, aby wszystko odbyło się sprawnie i efektywnie. Dbając o każdy szczegół pracownicy Idea Place wychodzą niejednokrotnie naprzeciw potrzebom naszym i naszych klientów, oferując możliwość skorzystania z usług dodatkowych nie tylko w postaci serwisu kawowego, ale również organizacji lunchu czy zamówieniu taksówki.

Pan Damian Szczurek – Prezes Zarządu (Head of the Board) 
Cloud Testing Sp. z o.o.

Komfort i wyposażenie sal szkoleniowych zasługuje na najwyższą ocenę, a wysoki profesjonalizm, życzliwość i wsparcie, jakie otrzymaliśmy od całego zespołu IdeaPlace, przekroczyły nasze oczekiwania. Wspaniała atmosfera, pełna serdeczności, gościnności i absolutny profesjonalizm powodowały, iż każdy dzień spędzony na Placu Solnym 15 był miłym i niezapomnianym przeżyciem.

Klaudia Kossowska – Prezes Zarządu
Fundacja Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM

Sala rekrutacyjna jest idealnie dostosowana do potrzeb klienta. Zarówno obsługa jak i standard sal są na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy IdeaPlace oferują profesjonalną obsługę, prezentują wysoką kulturę osobistą oraz dużą elastyczność w podchodzeniu do potrzeb klienta, a wyjątkowa prestiżowa lokalizacja pozytywnie wpływa na wizerunek firmy BlueBerry Consulting.

Marcin Jagodziński – Właściciel
BlueBerry Consulting

Współpraca z IdeaPlace w pełni spełniła nasze oczekiwania, które zaowocowały zadowoleniem osób szkolonych. Zarówno wnętrza o wysokim standardzie wykończenia i aranżacji, lokalizacja oraz wyposażenie sal szkoleniowych zostały przez nas bardzo wysoko ocenione. Jednak najbardziej doceniamy profesjonalizm i atmosferę, jaką tworzą pracownicy IdeaPalce.

Wojciech Hołowacz – Właściciel
H-Consulting

Sale szkoleniowe są bardzo dobrze wyposażone w nowy sprzęt potrzebny do sprawnego przeprowadzenia spotkań oraz szkoleń, a obsługa serwisu kawowego w całości spełnia nasze wszelkie oczekiwania. Standard, który zapewnia IdeaPlace, umożliwia nam przeprowadzenie bez zakłóceń spotkań, które nierzadko trwają kilka dni.

Tomasz Bienkiewicz – Prezes Zarządu
SpyroSoft Solutions S.A.

Profesjonalnie, ale nie sztywno. Jak zepsuje Ci się komputer, pożyczą trzy swoje 🙂 Dobra kawa, uśmiechnięci ludzie, centrum miasta i przestrzenie, które spodobają się Tobie i Twoim partnerom. Polecam 🙂

Marcin Wypych – Właściciel
prostodom.pl

Niewiele jest firm, których marka kojarzy mi się z wysoką jakością obsługi klienta, bo niewielu ludzi w biznesie rozumie co naprawdę jakość w obsłudze klienta oznacza. IdeaPlace doskonale rozumie pojęcie jakości. W IdeaPlace dostaniesz dokładnie to, czego oczekujesz, w formie, w jakiej potrzebujesz, w sposób, jakiego się nie spodziewasz, że można tak dobrze. Obojętnie czy chodziło o najem sali konferencyjnej czy o skorzystanie z usług biurowych, wszystko było zawsze załatwione – na miejscu, na czas, z uśmiechem. Ewa i Jutta mają niezwykły zmysł obserwacji i dzięki temu zdolność do wyprzedzania swoimi myślami cudzych oczekiwań. Z ręką na sercu mogę polecić IdeaPlace, nie tylko jako miejsce pracy, ale przede wszystkim jako przestrzeń, w której jeszcze kogoś oprócz Ciebie interesuje powodzenie Twojego biznesu. A po czasie, doceniłam także lokalizację tego miejsca – wszystko, co w ciągu dnia pracy jest potrzebne, jest w zasięgu kilku minut spacerem.

Ewa Błońska – Właścicielka
Ewa Błońska Mentoring

Więcej o IdeaPlace
CO SĄDZĄ O NAS INNI?

Nasi klienci

Zaufało nam już 1500 klientów z całego świata. Dbamy o długoterminowe partnerskie relacje i zawsze staramy się dopasować usługi do potrzeb biznesów i pracowników naszych klientów.

Sale szkoleniowe w IdeaPlace - Twoja przestrzeń biznesowa

Szkolenia z obsługą consierge

Co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy?

Sprawdź inne usługi w IdeaPlace

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro

Prestiżowy adres firmy to dopiero początek. W ramach wirtualnego biura mamy dla Ciebie także szereg usług ułatwiających prowadzenie działalności. Zyskujesz dostęp do całej infrastruktury biurowej i w razie potrzeby wsparcie asystenckie.

Wirtualna asystentka

Wirtualna asystentka

Potrzebujesz asystenckiego wsparcia w codziennym prowadzeniu biznesu? Wirtualna asystentka przejmie zadania i poprowadzi projekty związane z organizacją Twojej firmy. W tym czasie Ty skupisz się na rozwijaniu działalności.

Biura serwisowane

Biura serwisowane

Praca w komfortowym i przyjaznym otoczeniu ma wpływ na efektywność Twoich pracowników. Uwzględniając wskazówki Twoje i Twojego zespołu przygotujemy idealne miejsce do pracy (w pełni umeblowane i wyposażone) na elastycznych warunkach najmu.

Więcej na temat tej usługi

Dowiedz się więcej

Co warto wiedzieć o salach szkoleniowych

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat udogodnień w salach biznesowych i szkoleniowych? Potrzebna Ci sala na wideokonferencję i zastanawiasz się, czy sprostamy Twoim wymaganiom? Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

Czy istnieje możliwość wynajęcia sali jedynie na weekend?
Wynajmu sal można dokonać w każdym dniu tygodnia, również w weekendy.
Jak duże są sale konferencyjne?
Nasze sale mają metraż od 12 do 38 mkw.
Czy w salach konferencyjnych znajduje się projektor?
Tak, bezpłatnie udostępniamy projektor na czas najmu.
Czy podczas konferencji istnieje możliwość zamówienia cateringu?
Oczywiście, w ramach każdego najmu oferujemy organizację przerw kawowych, cateringu oraz lunchu.
Czy sale konferencyjne można wynajmować cyklicznie?
Tak, wszystko zgodnie z preferencjami Wynajmującego.
Czy w IdeaPlace znajduje się szatnia dla uczestników spotkań?
W naszej przestrzeni są przygotowane miejsca na pozostawienie okryć wierzchnich. Najczęściej są one zlokalizowane w częściach wspólnych prowadzących do konkretnych sal.
W jakich godzinach można wynająć salę konferencyjną?
W dogodnych dla siebie :) Nie ma żadnych ograniczeń czasowych dotyczących godzin najmu.
Jak zostaną powitani goście?
Pracownik zespołu będący na miejscu podejmuje przybyłych Gości zgodnie z przekazanymi instrukcjami. Na czas najmu proponujemy zamieszczenie tabliczki z logo Twojej firmy lub tytułem wydarzenia na wejściu do windy w budynku oraz w powierzchni biurowej IdeaPlace, co ma ułatwić Twoim Gościom dotarcie na miejsce.
Czy mogę odwołać rezerwację sali konferencyjnej bez kosztów?
Zgodnie z przyjętymi zasadami bezkosztowe odwołanie rezerwacji jest możliwe najpóźniej na 2 dni przed planowanym najmem. Jeśli anulowanie nastąpi na mniej niż 2 dni, zastrzegamy sobie prawo obciążenia kwotą odpowiadającą 50% wartości złożonej rezerwacji.
Co wchodzi w skład serwisu kawowego?
W ramach serwisu kawowego oferujemy napoje ciepłe (kawa i herbata z dodatkami), napoje zimne (wodę z cytrusami, dwa rodzaje soków), kruche ciastka i patery owoców. Dodatkowo można również zamówić przekąski na słodko i wytrwanie.
Czy do sal konferencyjnych przyporządkowane są miejsca parkingowe?
Goście we własnym zakresie organizują sobie miejsca parkingowe.

Sale szkoleniowe w IdeaPlace - Twoja przestrzeń biznesowa

Sale szkoleniowe mają przeznaczenie nie tylko szkoleniowe. Organizuje się w nich także różnego rodzaju eventy, konferencje branżowe i spotkania firmowe. W IdeaPlace jesteśmy otwarci na potrzeby zwracających się do nas organizatorów wydarzeń. W naszych salach odbywają się spotkania z szeroką publicznością, jak i niewielkie zebrania w bardziej kameralnej atmosferze. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy, wynajmując sale szkoleniowe we Wrocławiu, potrafimy sprostać stawianym nam wymaganiom. W zależności od charakteru szkolenia czy spotkania proponujemy najlepszy układ sali. A ponieważ coraz więcej firm stawia na spotkania online, odpowiadamy również i na te potrzeby rynku. W IdeaPlace znajdziesz profesjonalną salę do spotkań wirtualnych.

Sala szkoleniowa na wideokonferencję we Wrocławiu

W IdeaPlace zorganizujesz konferencję nie tylko w stacjonarnym wydaniu. Spotkania online to kolejny typ wydarzeń, które odbywają się w naszych salach. Stworzyliśmy przestrzeń na wysokim poziomie, w której odbywają się wideokonferencje, webinary i spotkania z pracownikami zdalnymi. Na miejscu czeka na Ciebie nie tylko komfortowa sala na wynajem, ale także wsparcie techniczne naszego zespołu. Z nami masz pewność, że cała wideokonferencja zostanie przeprowadzona profesjonalnie i z dbałością o każdy detal.

Webinar w IdeaPlace

Dla tych, którzy chcą dzielić się wiedzą z internautami, ale powstrzymuje ich brak odpowiedniego zaplecza technicznego, mamy wyjątkową ofertę – salę, która jest przystosowana do organizacji webinarów. Sprzęt, który posiadamy oraz szybkie i stabilne łącze internetowe to gwarancja, że wydarzenie online przebiegnie bez zakłóceń. Jeżeli chcesz poznać szczegóły związane z organizacją webinarów w sali IdeaPlace, zachęcamy do kontaktu.

Sale konferencyjne - kiedy warto z nich korzystać

Organizacja konferencji, eventu, czy większego spotkania to często duże przedsięwzięcie. Sala to jeden z kluczowych elementów, który odpowiada za sukces wydarzenia. Wybierając salę konferencyjną we Wrocławiu, gdzie mamy swoją siedzibę, stawiasz na miejsce z nowoczesnym sprzętem i wsparciem technicznym. Rozumiemy, jak ważnym elementem współczesnego biznesu są spotkania i kontakty. Dlatego możesz na nas liczyć przy koordynacji i organizacji całego spotkania. Nasz zespół jest po to, aby wyeliminować pojawiające się trudności i zadbać o komfortowe samopoczucie Twoich gości. Cena wynajmu obejmuje przygotowanie odpowiedniej liczby miejsc dla uczestników, sprawdzony sprzęt do wyświetlenia prezentacji i dostęp do szybkiego łącza internetowego oraz zaplecze gastronomiczne. Dodatkowo możemy zająć się cateringiem i przygotowaniem materiałów na konferencję. Stawiamy na kompleksową usługę.

Szukasz sali konferencyjnej w centrum Wrocławia? Dobrze trafiłeś

Nie bez znaczenia jest lokalizacja sali na wynajem. Ważną rolę odgrywa dogodny dojazd i otoczenie. Nasze sale konferencyjne we Wrocławiu są wyjątkowe, ponieważ mieszczą się w samym centrum miasta tuż obok wrocławskiego rynku. Dotarcie do tej części stolicy Dolnego Śląska nie stanowi problemu. Uczestnicy mogą skorzystać z komunikacji miejskiej lub przyjechać samochodem. W pobliżu znajduje się kilka parkingów – przy Placu Solnym, parking podziemny w Narodowym Forum Muzyki lub w Galerii Dominikańskiej. Sale konferencyjne Wrocław centrum to duży atut IdeaPlace.

id:id: