Usługa wirtualnego biura polega przede wszystkim na udostępnieniu adresu do rejestracji firmy oraz obsługi korespondencji. Oczywiste jest, że ze względów wizerunkowych lokalizacja Twojej firmy ma znaczenie, ale równie ważne jest również aby był do niej wygodny dojazd. 

Tu wkracza IdeaPlace, która oferuje usługę wirtualnego biura w samym centrum wrocławskiego rynku. Jednak e-biuro w IdeaPlace to nie tylko prestiżowa lokalizacja. To elastyczna i kompleksowa usługa, która niesie za sobą wiele zalet dla Twojego biznesu.

 

Wsparcie biznesowe na odległość

Jeżeli na co dzień przebywasz w innym mieście lub nawet kraju niż siedziba Twojej firmy, to nie musisz kłopotać się przyjazdami w każdej, nawet najmniej pilnej sprawie, której nie da się załatwić zdalnie. Nie musisz również zwiększać swoich kosztów poprzez tworzenie nowego miejsca pracy dla asystenta znajdującego się na miejscu. Zamiast tego, możesz skorzystać z dodatkowej usługi, jaką jest wirtualna asystentka. Jest ona dosłownie Twoim osobistym wsparciem, z tą różnicą, że nie zatrudnionym na etat w Twojej firmie, a po prostu udzielającym Ci swoich usług tylko wtedy, kiedy go potrzebujesz. Pełna wygoda i oszczędność czasu oraz pieniędzy.

 

Większa wydajność pracy

Męczą Cię prace administracyjne? W IdeaPlace nasz wykwalifikowany zespół zajmie się nimi za Ciebie. Odbiór i wysyłka poczty, organizowanie spotkania oraz profesjonalna obsługa Twoich Klientów – to wszystko możesz powierzyć nam, podczas gdy sam będziesz w pełni poświęcał się swojej pracy. Kierując się naszym wieloletnim doświadczeniem staramy się zapewnić Ci pełne wsparcie biznesowe w różnych obszarach, tak, abyś Ty mógł skupiać się na tym co najważniejsze.

 

Dostęp do sprawdzonych specjalistów

Jeżeli zakładasz nową firmę lub od niedawna przebywasz we Wrocławiu, przebieranie w niezliczonych ofertach specjalistów może Cię przytłoczyć. Nie musisz jednak tracić swojego cennego czasu poszukując ich na własną rękę. IdeaPlace działa na wrocławskim rynku już od niemal 10 lat, dzięki czemu możemy z pełnym przekonaniem wspomóc rozwój Twojego biznesu polecając zaufanego i sprawdzonego specjalistę. Nasz zespół może pochwalić się szeroką gamą kontaktów biznesowych zarówno spoza jak i z wewnątrz naszej społeczności, której częścią stajesz się rejestrując firmę na wrocławskim rynku.

 

Pełen komfort pracy w każdym jej modelu

IdeaPlace to nie tylko wirtualne biuro, ale i przede wszystkim przestrzeń biurowa do wynajęcia. Rejestrując firmę na Placu Solnym nie musisz ograniczać się tylko do pracy zdalnej, ale również w każdym momencie posiadasz dostęp do przestrzeni biurowej w tej lokalizacji.

Chciałbyś przez jakiś czas pracować stacjonarnie? W takim razie polecamy skorzystanie z biurka w przestrzeni coworkingowej.

Potrzebujesz miejsca na spotkanie biznesowe? Zaproś Klienta do sali biznesowej w centrum Wrocławia, gdzie możesz liczyć na profesjonalną obsługę ze strony naszego zespołu.

Wszystko w prestiżowej lokalizacji, do której dojedziesz z każdej części miasta, w okolicy licznych barów i restauracji oraz w otoczeniu wrocławskiego rynku, który możesz zwiedzić w drodze do lub z pracy.

 

Kompleksowe wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb

Wirtualny adres Wrocław w IdeaPlace jest czymś więcej niż tylko miejscem do rejestracji firmy. Zyskujesz wraz z nim dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych, z których możesz korzystać zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Przez nasze elastyczne podejście staramy się, zapewnić Twojej firmie pracę na najwyższym poziomie i w pełni komfortu.

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie oraz z zachowaniem najwyższej jakości obsługi i profesjonalizmu. Jeżeli więc potrzebujesz zarejestrować firmę, bez konieczności wynajmowania biura lub poszukujesz rozwiązania, które usprawni jej działanie wybierz wirtualny adres w centrum Wrocławia, w IdeaPlace.