Różnorodne modele pracy i nowoczesne podejście do prowadzenia własnej działalności powodują, że coraz więcej przedsiębiorców rezygnuje z długoterminowego wynajmu siedziby dla biznesu na rzecz bardziej komfortowej alternatywy, jaką jest biuro serwisowane. Wrocław, jako centrum wydarzeń biznesowych, jest miastem, w którym usługa ta jest wysoce rozwinięta i zapewnia wiele korzyści. 

Biuro serwisowane to specjalnie przygotowana przestrzeń gotowa do pracy. Jej cechą jest elastyczne podejście do organizacji miejsca, tak, aby w pełni odpowiadało ono na potrzeby nawet najbardziej wymagających zespołów. 

Biuro serwisowane nie ogranicza się tylko do pomieszczeń. Wynajmujący mogą skorzystać z  usług dodatkowych, czyli wsparcia administracyjnego wirtualnej asystentki, dostępu do sal szkoleniowych i konferencyjnych, profesjonalnego sprzętu biurowego. Biuro serwisowane  to pewność, że przestrzeń, za która płacisz, w pełni odpowie na aktualne potrzeby Twojego biznesu. 

Wynajem powierzchni biurowych

Biura do wynajęcia – usługa

Kompleksowa obsługa biurowa dla Twojej firmy

Prowadzenie własnej działalności zawsze wiąże się z czasochłonnymi kwestiami administracyjnymi. Biuro serwisowane, jako usługa wspierająca przedsiębiorców, zapewnia pomoc w tego rodzaju obowiązkach. 

Wynajmując biuro serwisowane możesz liczyć na wsparcie wykwalifikowanej recepcji, która odciąży Cię z zadań administracyjnych i zapewni pomoc w przyjmowaniu i obsłudze Klientów dbając przy tym o nienaganny wizerunek Twojego biznesu

Wybierz pakiet, który spełni Twoje oczekiwania

W IdeaPlace wiemy, że potrzeby biznesu często wykraczają poza sam wynajem przestrzeni, dlatego jesteśmy gotowi kompleksowo wesprzeć Cię w zawodowym rozwoju. Czekamy  z ofertą wielu usług dodatkowych, takich jak wirtualna asystentka czy sale konferencyjne i szkoleniowe. Po rozmowie, która pozwoli nam przyjrzeć się Twoim biznesowym oczekiwaniom, przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany pakiet. 

Wpływ wyposażenia biura serwisowanego na jakość pracy i wyniki

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość pracy jest komfort miejsca, w którym wykonujemy służbowe obowiązki. Zespołom, które spotykają się w odpowiednio przystosowanych pomieszczeniach, łatwiej jest się skupić na sprawach zawodowych, znajdować motywację, kreatywność i unikać stresu związanego z wyposażeniem czy czystością biur

Wygodne siedzenia i odpowiednio przystosowane do pracy biurka to podstawa wyposażenia naszych przestrzeni. Na komfort pracy naszych Klientów wpływają także: 

Dodatkowym atutem biur serwisowanych jest bez wątpienia możliwość aranżacji przestrzeni pod aktualne zapotrzebowanie pracowników. Twój zespół chce skupić wzrok na wyświetlanej prezentacji, a może potrzebuje pracować w kilkuosobowych grupach? Pomożemy Wam zagospodarować przestrzeń w ten sposób, aby zapewnić pełną wygodę. W razie zgłoszenia indywidualnego zapotrzebowania, zorganizujemy także dodatkowy sprzęt niezbędny do pracy

Idealne rozwiązanie dla młodego przedsiębiorcy

Biuro serwisowane to rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w biznesowym świecie. Przede wszystkim, ten rodzaj wynajmu jest o wiele tańszy niż tradycyjne biuro. Optymalizacja kosztów przynosi spokój i możliwość inwestycji w rozwój działalności, a także pozwala uniknąć konieczności zobowiązania na najem długoterminowy. 

Firma oferująca biuro serwisowane przejmuje od wynajmującego większą część spraw administracyjnych. Młody przedsiębiorca może z pełnym zaufaniem powierzyć pracownikom biura serwisowanego sprawy związane z obsługą recepcyjną czy wyposażeniem i sprzątaniem przestrzeni, a sam może skupić się na rozwoju biznesu. Zyskuje czas, który musiałby przeznaczyć na rekrutację pracowników i czasochłonne formalności. 

Warto wspomnieć także o możliwościach networkingu, które niesie za sobą biuro serwisowane. Wrocław to idealne miejsce do nawiązywania nowych, biznesowych kontaktów, które mogą okazać się niezbędne do dalszego rozwoju działalności. 

Biuro serwisowane – idealne miejsce na coworking

Biura serwisowane to miejsce stworzone do pracy zespołowej, ale i dostosowane do innych form wykonywania obowiązków służbowych. Jest to przestrzeń idealna do coworkingu, którego idea opiera się na pracy przy wydzielonym biurku. Ponieważ biura IdeaPlace zostały stworzone z myślą o zespołach pracujących zarówno w pojedynkę, jak i w zespołach projektowych, coworking stał się poniekąd jednym z rodzajów pracy w biurze serwisowanym. Jest to miejsce stworzone dla tych, którzy podczas dnia pracy potrzebują zarówno chwili skupienia, jak i kontaktu z resztą zespołu. 

Czujesz, że usługa biura serwisowanego może wnieść dużą wartość dla Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami już dziś!