Sale konferencyjne to komfortowe rozwiązanie, które pozwala zbudować profesjonalny wizerunek i zapewnić jak najlepszy przebieg spotkania, niezależnie czy jest ono fizyczne czy online.

Nasze sale sprawdzą się w wielu sytuacjach od spotkań biznesowych po szkolenia i webinary. Czy są także świetną opcją właśnie dla Ciebie?

Co jest wyjątkowego w salach konferencyjnych?

Sale na godziny to elastyczne rozwiązanie dla firm, które nie posiadają własnej lub wystarczającej przestrzeni biurowej. Pracujesz zdalnie, ale musisz zaplanować spotkanie z klientem lub przeprowadzić rekrutację na nowe stanowisko? Skorzystaj z profesjonalnej sali biznesowej i zaoszczędź na kosztach wynajmując ją tylko na taki czas, na jaki jej potrzebujesz.

Sale szkoleniowe

Sale szkoleniowe i biznesowe – usługa

Sale konferencyjne w IdeaPlace to jednak nie tylko przestrzeń biurowa. To kompleksowa usługa, którą dopasujemy do Twoich potrzeb.

W sali będzie na Ciebie czekać wyposażenie przygotowane zgodnie z ustalonymi wymaganiami. Może to być flipchart czy projektor, ale również profesjonalny sprzęt przygotowany z myślą o osobach prowadzących webinary czy wideokonferencję, ponieważ nasze sale nie są nastawione tylko na spotkania offline. Zajmiemy się również przygotowaniem cateringu według wspólnych ustaleń i zależnie od tego, czy wybierzesz wynajem tradycyjny czy samodzielny (bez angażowania osób trzecich) obsługą Twoich gości.

Wynajem sal biznesowych i szkoleniowych w IdeaPlace to usługa, która ma na celu odciążyć Cię w roli organizatora i wspomóc w przygotowaniu najwyższej jakości spotkania w profesjonalnej przestrzeni w centrum Wrocławia. 

Dla kogo są sale konferencyjne?

Odpowiedź może brzmieć dla wszystkich, którzy potrzebują prywatnej przestrzeni do pracy lub spotkań. Nasze sale są rozwiązaniem elastycznym, które idealnie sprawdzi się w każdej firmie niezależnie od jej wielkości, branży czy modelu biznesowego.

OSOBY POTRZEBUJĄCE PROFESJONALNEJ PRZESTRZENI BIUROWEJ

Jeżeli potrzebujesz umówić się kawę z klientem albo chcesz omówić ważne sprawy ze swoim prawnikiem czy księgowym, możesz zaprosić ich do prywatnej sali biznesowej w sąsiedztwie wrocławskiego rynku. Mimo, że na co dzień pracujesz w domu, zdarzają się sytuacje, które wymagają fizycznych spotkań w profesjonalnej przestrzeni. Nasze sale możesz wynająć na godzinę, ale i na kilka dni, więc możesz zarówno zadbać o swój wizerunek goszcząc w nich gościa na niedługą rozmowę, jak i przeprowadzić w nich dłuższe wydarzenie czy rekrutację. 

ZESPOŁY PRACUJĄCE ZDALNIE

Mimo wszechobecnej pracy zdalnej, co jakiś czas spotkanie zespołu w jednym miejscu jest konieczne do synchronizacji pracy i planowania jej. Burze mózgów oraz zaradzenie problemom w sposób systemowy wymaga obecności całego zespołu, a najlepiej, gdy ta obecność jest fizyczna. Spotkania takie pozwalają łatwiej wprowadzać zmiany w firmie oraz lepiej poznać zdanie pracowników. 

Jednym ze sposobów organizacji takich spotkań jest wynajęcie sali konferencyjnej na czas pracy. Prywatna sala konferencyjna na godziny jest idealnym miejscem na wspólną pracę nad projektem, czy omówienie go. Jest to też rozwiązanie korzystne finansowo, gdyż ponosisz koszt najmu jedynie za określony czas nie mając obowiązku wiązania się jakimikolwiek deklaracjami. Zatem, jeżeli potrzebujesz zwołać cały zespół, by omówić kilka spraw – wynajmij salę konferencyjną na godziny!

SYTUACJE AWARYJNE

Masz zaplanowaną ważną wideokonferencje i nagle spotyka cię awaria internetu? A może akurat tego dnia sąsiad postanawia rozpocząć remont? Nasze sale są dostępne od zaraz i nie musisz się w nich martwić o szybki internet czy przeszkadzający Ci w pracy hałas. Sale są świetnie przystosowane, a nasi pracownicy pomogą Ci szybko połączyć się z internetem, a także zaproponują aromatyczną kawę czy herbatę na czas pracy w ramach chwili relaksu.

Komfort IdeaPlace

Nasza oferta sal biznesowych kierowana jest do firm z różnych branż oraz z różnymi wymaganiami. Zadowolą się nią klienci wymagający indywidualnego podejścia, potrzebujący oddelegowania zadań organizacyjnych na miejscu oraz ceniący sobie przyjazną atmosferę i serdeczne relacje z zespołem. 

Organizujemy zarówno krótkie wynajmy na czas spotkania przy kawie jak i wymagające większego skoordynowania wydarzenia kilkudniowe. Nasza oferta sal to elastyczność sama w sobie, która spełni wszelkie wymagania odnośnie perfekcyjnego spotkania lub komfortowej pracy w zamkniętym biurze.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej przestrzeni biurowej, skontaktuj się z nami i dołącz do grona klientów łączących pracę zdalną z komfortem biura w centrum Wrocławia.