Chcesz zarejestrować swoją działalność gospodarczą, spółkę z o.o., fundację lub organizację, ale nie posiadasz stałego adresu? Twoje obowiązki kreują potrzebę elastyczności związanej z częstymi podróżami, pracą zdalną czy dynamicznymi zmianami w liczbie pracowników? Wirtualne biuro może okazać się odpowiedzią na Twoje liczne potrzeby. Postaw na kompleksową usługę w IdeaPlace. Jak wygląda proces zakładania wirtualnego adresu w wirtualnym biurze? Koniecznie sprawdź jeśli zależy Ci na bezpiecznym i szybkim zarejestrowaniu swojego biznesu.

Wirtualny adres dla firmy

Wirtualne biuro – usługa

Jak założyć wirtualny adres?

Zakładanie wirtualnego adresu w IdeaPlace składa się z trzech prostych kroków.

  1. Po skontaktowaniu się z naszą firmą (mailowo, telefonicznie lub osobiście przy Placu Solnym 15 we Wrocławiu), przedstawimy Ci szczegóły usługi dostępnej w naszej ofercie. To dobry czas na zadawanie pytań, abyś jak najlepiej zrozumiał, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach wirtualnego biura.
  2. Teraz kolej na nas. Zapytamy Cię o wszelkie aktualne potrzeby Twojego biznesu, aby dobrać do niego jak najlepszy pakiet usług. Każda umowa jest spersonalizowana, ponieważ do podejmowane współpracy podchodzimy kompleksowo i elastycznie.
  3. Podpisanie umowy oznacza, że właśnie rozpoczęliśmy współpracę. Od tego momentu możesz posługiwać się naszym adresem do celów rejestracji, korespondencji i reklamy swojej firmy oraz korzystać z usług dostępnych w pakiecie.

Do skorzystania z usługi IdeaPlace, konieczne jest okazanie umowy spółki (jeśli zakładasz nową spółkę) lub aktualnego wypisu z KRS (jeśli spółka już istnieje).

Dla kogo powstało wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to usługa nastawiona na sprawną pomoc nowo kształtującym się biznesom, w szczególności strat-upom. To także rozwiązanie dla firm, które nie chcą lub nie mogą zarejestrować swojej działalności np. pod adresem zamieszkania. Dzięki niskim kosztom korzystania z wirtualnego biura firmy mają możliwość sprawnego rozwijania się i lokowania swoich budżetów w innych niezbędnych opłatach. Posiadają pełną elastyczność i niezależność — w razie potrzeby nasze przestrzenie biurowe są dla nich dostępne. IdeaPlace to miejsce, gdzie mogą szybko i bezproblemowo realizować swoje kolejne cele i stawać się samowystarczalnymi biznesami.

Zalety posiadania wirtualnego adresu

Skorzystanie z usługi wirtualnego biura w IdeaPlace wiąże się z licznymi korzyściami, m.in.:

Wirtualne biuro w kontekście przejścia na jednoosobową działalność gospodarczą

Od lat pracujesz na umowie o pracę, ale warunki umowy B2B wydają Ci się być korzystniejsze? W IdeaPlace pomożemy Ci w założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej. Możesz liczyć również na nasze wsparcie podczas rozwijania swojego biznesu. Nie tylko zarejestrujesz firmę pod prestiżowym adresem, ale będziesz mieć także możliwość pracowania w naszej przestrzeni coworkingowej, umawiania spotkań w salach biznesowych czy korzystania z kompleksowo wyposażonych sal szkoleniowych. Pomożemy Ci w załatwianiu spraw administracyjnych, abyś swój czas poświęcał przede wszystkim rozwojowi JDG.

Wirtualne biuro to coś więcej niż adres dla biznesu

Wirtualne biuro (Wrocław) to nie tylko prestiżowy adres dla Twojego biznesu. Możesz liczyć na nasze codzienne wsparcie w zakresie księgowości, doradztwa prawnego, organizacji spotkań — z klientami czy współpracownikami. Pamiętaj, że usługi, z których korzystasz, mogą się zmieniać wraz z Twoimi potrzebami. Jasno komunikuj nam swoje oczekiwania i plany, a wspólnie znajdziemy na nie sposób.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej usługi wirtualne biuro (wirtualny adres)? Sprawdź informacje na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie. Czekamy na Ciebie!