Przestrzeń, w której toczy się życie firmy i jej pracowników to jeden z ważniejszych elementów funkcjonowania biznesu. Jedną z opcji, z której korzystają przedsiębiorcy, jest biuro serwisowane. To przestrzeń biurowa, która zostaje dostosowana do potrzeb firmy tak, że można od razu zacząć w niej pracę, a dodatkowo liczyć na pakiet innych usług. Gdzie znajdziesz interesujące biura serwisowane? Wrocław może być ciekawym punktem na mapie Twojego rozwoju biznesowego. Stolica Dolnego Śląska jest miastem, które nie zatrzymuje się i stwarza okazje do realizacji nowoczesnych projektów. Tutaj jesteśmy też my – IdeaPlace.

Wynajem powierzchni biurowych

Biura do wynajęcia – usługa

Jakie korzyści przynosi biuro serwisowane we Wrocławiu?

Wrocław stał się biznesowym domem dla wielu branż i przedsiębiorstw. Przyciąga ludzi, którzy chcą się rozwijać i realizować innowacyjne pomysły. Właśnie dla takich biznesów biura serwisowane to znakomite rozwiązanie. Nasza oferta wynajmu jest elastyczna dla firm rozwijających się, które wiedzą, że w niedalekiej przyszłości będą potrzebować większej przestrzeni. Jesteśmy też wsparciem dla podmiotów zagranicznych planujących otworzyć swój oddział we Wrocławiu. 

Czy lokalizacja biura ma znaczenie?

Usytuowanie biura serwisowanego jest bardzo ważne. Dla firmy ma to znaczenie wizerunkowe. Pracownicy również chcą docierać do pracy szybko i wygodnie. Jaka lokalizacja spełni te oczekiwania? Nasz adres to ścisłe centrum Wrocławia tuż obok rynku. Taka lokalizacja dodaje prestiżu i wpływa na odbiór firmy przez klientów oraz kontrahentów. Dla pracowników to także wiele udogodnień. Centrum jest najlepiej skomunikowaną częścią miasta. Twój zespół będzie mógł korzystać również z bliskości znakomitych restauracji, ośrodków kulturalnych i biznesowych. 

Przestrzeń dopasowana do potrzeb firmy i pracowników

Urządzenie biura to na start spore wydatki. Twoi pracownicy będą też potrzebować odpowiedniej infrastruktury i wyposażenia. Jeżeli na początku nie chcesz ponosić tak dużych kosztów, sposobem na ich optymalizację będzie biuro serwisowane. Przygotujemy dla Ciebie gotową do pracy przestrzeń i uwzględnimy Twoje potrzeby. Zespół będzie miał dostęp do szybkiego internetu i sprzętu biurowego, a także wspólnej kuchni. Stworzymy warunki do efektywnej i komfortowej pracy. 

Sieć networkingowa i nowe kontakty biznesowe

W biznesie inspiracją są ludzie. Doskonale to rozumiemy, ponieważ od początku stawiamy na relacje. Dlatego w naszej lokalizacji skupiamy ludzi z różnych branż. To okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i rozwijania biznesu. Natomiast dla zespołów pracujących hybrydowo to możliwość spotkania się i wspólna realizacja projektów. W biurze serwisowanym znajdują miejsce na skupienie, kreację i oderwanie od pracy w domu.   

Biuro serwisowane – kompleksowe i elastyczne rozwiązanie dla firm

Tego rodzaju forma wynajmu bardzo często wykorzystywana jest m.in. przez małe zespoły, które potrzebują elastycznych warunków najmu z możliwością zmian w trakcie umowy. Z naszego doświadczenia wiemy również, że na tę opcję stawiają centrale zagranicznych firm, które organizują oddziały w Polsce lub krajowe firmy myślące o zapewnieniu komfortowej przestrzeni do pracy zespołom w innym mieście. Wtedy mogą liczyć na naszą pomoc nie tylko w przypadku biura, ale również przy rekrutacji pracowników i skoordynowaniu wielu działań.

Jakie oszczędności daje nam takie rozwiązanie?

Przede wszystkim, gdy wybierasz biuro serwisowane, już na początku dostajesz dla swojego zespołu miejsce dopasowane do firmowego stylu pracy. Zyskujesz czas, który trzeba przeznaczyć na zorganizowanie funkcjonalnej przestrzeni biurowej. Optymalizujesz koszty, ponieważ eliminujesz wydatki na prace remontowe, meble i sprzęt. Kolejna oszczędność to obsługa recepcyjna. Wynajmując biuro na tradycyjnych warunkach, musisz zorganizować sekretariat we własnym zakresie. U nas współdzielisz sekretariat z innymi firmami i możesz liczyć na profesjonalną obsługę recepcyjną oraz customer service.  

Pakiet dodatkowych usług

To nie koniec, ponieważ biuro serwisowane to więcej udogodnień. Jak jeszcze wesprzemy Cię w prowadzeniu firmy i codziennej organizacji? W IdeaPlace możesz korzystać z sal konferencyjnych, gdy planujesz szkolenie, spotkanie z klientami lub ważne wydarzenie. Nasi klienci mają całodobowy dostęp do biura, co pozwala na pracę w dogodnych godzinach. Zapewniamy też serwis sprzątający. Jesteśmy do dyspozycji i chętni do pomocy w każdej nietypowej sprawie. 

Elastyczna oferta IdeaPlace

Indywidualne podejście jest dla nas bardzo ważne. Rozumiemy, że nasi klienci mają różne cele i potrzeby. To spowodowało, że oferta IdeaPlace jest elastyczna. Wynajmujemy biura na czas określony i nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jesteśmy też otwarci na zmianę umowy w trakcie współpracy, gdy rozwijająca się firma potrzebuje większej przestrzeni. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o biurach serwisowanych w IdeaPlace? Zajrzyj na stronę Biura serwisowane i sprawdź, jakie przestrzenie znajdziesz przy Placu Solnym 15.