Start-up’y nierzadko swoją przygodę na rynku rozpoczynają w domach ich założycieli. Niesie to za sobą przede wszystkim ograniczenia co do dostępnej dla pracowników przestrzeni do pracy, ale również utrudnienia w kwestiach formalnych — otrzymywania korespondencji bądź spotykania się z klientami. Chociaż niektóre firmy mogą być prowadzone w 100% zdalnie, to szczególnie na początku drogi ważne są burze mózgów i narady przeprowadzane stacjonarnie. Pomagają one w rozwijaniu nowego produktu i potencjału organizacji. Jaką rolę w tych procesach może odgrywać biuro serwisowane — jedna z usług IdeaPlace?

Wynajem powierzchni biurowych

Biura do wynajęcia – usługa

Dlaczego warto wybrać biuro serwisowane?

Biuro serwisowane to przestrzeń dedykowana konkretnym zespołom. Jego aranżacja dostosowana jest do indywidualnych potrzeb. Opłaty związane są z metrażem wynajmowanej powierzchni, a nie liczbą stanowisk pracy. Dlatego to Ty decydujesz o tym ile biurek i w jakim rozstawieniu będzie najlepsze dla Twoich pracowników.

Wszystkie biura serwisowane w IdeaPlace są zaopatrzone w kompleksowe wyposażenie biurowe — biurka, wygodne fotele i indywidualne komódki zamykane na klucz. Jeżeli Twój zespół potrzebuje dodatkowego sprzętu, wystarczy, że dasz nam znać, a my zajmiemy się resztą.

Każda firma korzystająca z naszej usługi może liczyć również na szybki internet, serwis sprzątający nielimitowany dostęp do wyposażonej kuchni, profesjonalne wsparcie administracyjne, wygodny system kontroli dostępu, tabliczkę z własnym logo, klimatyzację, dostęp do biura 24/7 oraz bezpłatny pakiet najmu sal.

Od ponad dekady pomagamy biznesom rozwijać się i osiągać swoje cele.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Z biura serwisowanego korzystasz zgodnie z indywidualnie ustalonymi warunkami. Wspólnie wyznaczymy termin, w jakim Twój zespół będzie pojawiać się w IdeaPlace — w razie potrzeby możesz wydłużyć lub skrócić ten okres. Nie musisz martwić się o dodatkowe koszta związane z zatrudnianiem ekipy sprzątającej, opłatami za internet czy zaopatrzeniem kuchni — wszystko to otrzymujesz w cenie usługi.

Jak wygląda praca zespołu w biurze serwisowanym? Networking dla Start-Up’ów

Biura serwisowane (Wrocław) umożliwiają Twojemu zespołowi pracę w przyjaznym i komfortowym otoczeniu. To miejsce, gdzie mogą w spokoju zająć się swoimi obowiązkami, a przy okazji lepiej poznać siebie nawzajem i zintegrować. Wygląd Waszego biura w dużej mierze zależy od Waszych potrzeb — mniejsze prośby załatwiamy od ręki, na te większe trzeba chwilkę poczekać. Pomożemy Ci nie tylko w zakupie niezbędnego sprzętu, ale również organizacji wyjścia zapoznawczego, spotkania rekrutacyjnego czy rozmowy z klientem.

Doskonale znamy firmy korzystające z naszych usług, dzięki czemu wiemy które znajomości mogą zaowocować nowymi pomysłami, projektami i współpracami. Networking to istotna część codziennej pracy w przestrzeni IdeaPlace. Twój zespół będzie miał okazję zapoznać się ze specjalistami różnych branż w tym IT, prawa oraz marketingu. Dbamy o integrację naszej społeczności i aktywnie pomagamy w prowadzeniu i rozwijaniu poszczególnych biznesów, od start-up’ów po korporacje.

Czy coworking i biuro serwisowe są tym samym?

Biuro serwisowane to zamknięta przestrzeń dostosowana do potrzeb Twojego zespołu, do którego dostęp mają tylko jego członkowie. Natomiast w naszych przestrzeniach coworkingowych mogą pojawiać się indywidualne osoby bądź grupy pracowników, którzy swoją pracę wykonują w open space. Obie usługi tworzą możliwości do networkingu oraz gwarantują wygodne stanowiska i kompleksową obsługę. To czy wybierzesz biuro serwisowane, czy coworking we Wrocławiu, zależy od tego, w jakich warunkach Ty oraz Twój zespół preferujecie pracować. W obydwu przypadkach możecie liczyć na elastyczną formę najmu i dostęp do przestrzeni 24/7.

Nie wiesz, którą usługę wybrać — coworking dla firm a może biuro serwisowane? Skontaktuj się z nami, a wspólnie zdefiniujemy Twoje priorytety i dobierzemy ofertę dedykowaną Twojemu start-upowi.