Wynajem własnego biura to ogromny koszt i zobowiązanie finansowe na lata. Nie każdy może sobie na to pozwolić, ale każdy z nas zasługuje na świetne warunki pracy.

Jeżeli z różnych powodów nie jesteś w stanie pozwolić sobie na ciężar pieniężny i logistyczny, idealnym rozwiązaniem będzie wynajem biura serwisowanego.

Wynajem powierzchni biurowych

Biura do wynajęcia – usługa

Prestiżowa lokalizacja na wyciągnięcie ręki

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym mógłbyś ulokować swój zespół to jednym z najważniejszych czynników powinna być dla Ciebie lokalizacja.

Pierwszym powodem jest wygodny dojazd do firmy, a drugim wizerunek w oczach klientów. Firmy zlokalizowane w centrum są postrzegane jako prestiżowe i profesjonalne, ale i ceny wynajmu w tej części miasta potrafią przyprawić o zawrót głowy.

Dlatego IdeaPlace oferuje rozwiązanie, w którym możesz mieć przysłowiowe ciastko i zjeść ciastko. Możesz więc zarejestrować i prowadzić stacjonarnie biuro swojej firmy w centrum Wrocławia, a przy tym nie zbankrutować, ponieważ wynajem biura serwisowanego w ostatecznym rozrachunku o wiele tańsza alternatywa dla osób poszukujących przestrzeni biurowej.

Biuro serwisowane – jakie oszczędności pozwala generować?

Podczas gdy tradycyjna forma wynajmu powierzchni obciąża organizacyjnie i finansowo, biuro serwisowane to świetny sposób na znaczne zmniejszenie wydatków i optymalizację czasu pracy

Przedsiębiorca, który decyduje się na usługę elastycznego wynajmu, zyskuje większą kontrolę nad przyszłymi wydatkami. Samodzielnie wybiera odpowiadającą mu w danym momencie przestrzeń, co oznacza, że płaci wyłącznie za to, z czego realnie korzysta. Jeżeli jego potrzeby co do wielkości biura ulegną zmianie, może w każdej chwili zacząć korzystać z nowego pomieszczenia, omijając tym samym koszt przeprowadzki i wynajmu nowego biura. 

Co więcej, to firma oferująca biura serwisowane zajmuje się obsługą recepcyjną, utrzymaniem czystości i gwarantuje dostęp do kuchni, sal konferencyjnych i biznesowych, co również wpływa na zmniejszenie wydatków.

Biuro gotowe do pracy

Przy tradycyjnym wynajmie przestrzeni biurowej do kosztów powierzchni należy doliczyć jeszcze koszt zakupu mebli oraz cały czas poświęcony na poszukiwanie odpowiedniego wyposażenia oraz remont.

Tak nie jest w przypadku biur serwisowanych.

Nasze biura są gotowe do pracy od samego początku. Wyposażone w wysokiej jakości meble, posiadają dostęp do szybkiego internetu oraz znajdują się w otoczeniu kuchni przygotowanej na każdą potrzebę. To zdecydowana oszczędność pieniędzy, ale również ogromnej ilości czasu.

Właściwe wyposażenie biura serwisowanego, a jakość pracy

Odpowiednio wyposażone biuro to komfort pracowników, którym zdecydowanie łatwiej jest się skupić na wykonywaniu swoich obowiązków w odpowiednio dostosowanej do ich potrzeb przestrzeni. 

Biura serwisowane to całodobowy dostęp do wynajmowanej przestrzeni, narzędzia wielofunkcyjne, kuchnia, szybki internet, klimatyzacja. Nasi Klienci nie muszą martwić się o sprawy organizacyjne, wyposażenie biura czy unikanie rozpraszaczy. Po przekroczeniu naszych progów IdeaPlace są gotowi w pełni poświęcić się pracy.

Usługa dopasowana do potrzeb

W IdeaPlace staramy się wychodzić naprzeciw nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych Klientów, dlatego każda z naszych usług jest stale dopasowywana indywidualnie do każdej firmy.

Decydując się na własne biuro musisz brać pod uwagę wiele sytuacji, jakie mogą mieć miejsce i do których będziesz potrzebował dostosować przestrzeń.

Spotkania biznesowe i konferencje wymagają prywatnych sal, a wiele czynności administracyjnych będzie wymagać od Ciebie stworzenia recepcji i zatrudnienia dodatkowych osób, które przyjmą Klientów odwiedzających Twoją firmę oraz zajmą się telefonami i korespondencją. 

W IdeaPlace zadbamy o to za Ciebie. Nie musisz wynajmować ogromnej przestrzeni, w której zorganizujesz miejsce przeznaczone na każdą okazję.

Jeżeli planujesz spotkanie z ważnym klientem, możesz skorzystać z jednej z naszych prywatnych sal biznesowych. Elegancka sala w biurze w centrum Wrocławia z pewnością wpłynie pozytywnie na Twój wizerunek. Natomiast podczas samego wydarzenia zadba o Was nasz profesjonalny zespół recepcyjny, który również zastąpi Ci dodatkowo tworzone miejsca pracy i wspomoże Cię w sprawach administracyjnych kiedy będziesz tego potrzebował.

Oszczędzasz na metrażu miesięcznego czynszu, jej obsłudze i kosztach zatrudnienia, a dodatkowo ze wszystkiego korzystasz tylko wtedy kiedy tego potrzebujesz. Na tym polega wygoda i elastyczność.

Elastyczny wynajem

Kolejnym czynnikiem, jaki należy wziąć pod uwagę podczas wynajmu powierzchni biurowej, jest okres wynajmu. Nie każdy przedsiębiorca poszukuje miejsca na lata. Niektórzy potrzebują tymczasowej przestrzeni dla zespołu, który w dobie pandemii pracuje częściowo zdalnie. Inni są w dynamicznej sytuacji, gdzie wielkość zespołu zmienia się w przeciągu krótkiego okresu, a jeszcze inni poszukują miejsca dla początkowo małego oddziału, który chcą otworzyć w Polsce działając w warunkach niepewności.

Niezależnie od tego jaki jest Twój powód i jesteś nastawiony, by swój biznes rozwijać w oparciu o zmieniające się warunki, wybierz wygodne rozwiązanie

W naszym biurze serwisowanym płacisz tylko za to, co i w jakim okresie użytkujesz. Odnosi się to do wszelkich usług dodatkowych, ale także do samego wynajmu powierzchni. 

W IdeaPlace stawiamy na elastyczność, dlatego w naszych biurach serwisowanych każdy przedsiębiorca znajdzie tańszą alternatywę dla profesjonalnego biura w centrum miasta.