Wspominamy i planujemy kolejne działania

Mamy już 10 lat!

Ile może wydarzyć się w ciągu dekady? W IdeaPlace wiemy, że naprawdę dużo. Nasza firma obchodzi w tym roku 10 lat działalności. To dla nas czas podsumowań, ale też planowania nowych wyzwań. Naszą wartością od zawsze są ludzie i kontakty inspirujące do działania. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy dzisiaj we właściwym miejscu w biznesie.

Poznaj szczegóły
Sprawdź, co jest dla nas ważne

IdeaPlace stawia na relacje międzybiznesowe

Od początku naszej działalności w centrum naszych zainteresowań są ludzie. To właśnie relacje z osobami z różnych branż i środowisk ukształtowały nasze usługi. Przez wiele lat jesteśmy obecne na biznesowej mapie Wrocławia, dlatego znamy potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców. Wspieramy ich w wielu obszarach działalności i angażujemy się w realizowane dla nich zadania. Razem podejmujemy wyzwania, kreujemy rozwiązania i rozwijamy biznesy naszych klientów.

Więcej o nas

Dzielimy się wieloletnim doświadczeniem

Przygoda, która trwa już 10 lat!

Wszystko zaczęło się w 2011 r. To był początek podróży dla naszej firmy. Na przestrzeni 10 lat działalności IdeaPlace zrealizowała całą paletę wyzwań i zadań dla firm reprezentujących rozmaite branże i organizacji z różnorodnych środowisk. Nasze usługi ewoluowały od coworkingu do kompleksowego wsparcia naszych klientów. Z okazji naszego jubileuszu przygotowaliśmy publikację, w której znajdziesz historię IdeaPlace.

  • sprawdź, jak rozwijały się kolejne usługi w naszej firmie
  • poznaj opinie klientów i przykłady projektów, które wzbogaciły nasze doświadczenie
  • dowiedz się, jak IdeaPlace wspiera inicjatywy biznesowe

Pobierz naszą historię

Komfortowe wsparcie dla firm

Rozwiń biznesowe skrzydła z IdeaPlace

Prowadzenie biznesu to wyzwanie, które wymaga wszechstronności. Zapraszając do swojego zespołu właściwych ludzi, osiągniesz cele, na których Ci zależy. IdeaPlace to kompleksowe wsparcie dla firm. Nasze usługi są odpowiedzią na rozmaite potrzeby przedsiębiorców. Sprawdź, jak możesz rozwinąć swój biznes z naszym doświadczeniem i umiejętnościami.

Jak możemy Cię wesprzeć?

Biura serwisowane

Biura serwisowane

Kiedy potrzebujesz elastycznych opcji biurowych dla Twojej firmy

Szczegóły
Wirtualne biuro

Wirtualne biuro

Kiedy chcesz mieć dobry adres do rejestracji działalności

Szczegóły
Wirtualna asystentka

Wirtualna asystentka

Kiedy chcesz przekazać sprawy administracyjne i organizacyjne

Szczegóły
Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Kiedy potrzebujesz dobrego miejsca na spotkanie biznesowe lub szkolenie

Szczegóły
Coworking

Coworking

Kiedy potrzebujesz miejsca do pracy w ciszy, w komfortowych warunkach

Szczegóły
Co sądzą o nas inni

Nasi klienci

Zaufało nam już 1500 klientów z całego świata. Dbamy o długoterminowe partnerskie relacje oraz zawsze staramy się dopasować usługi do potrzeb biznesów i pracowników naszych klientów.

Opinie naszych klientów

Od początku naszej współpracy zespół IdeaPlace wykazywał się profesjonalnym, przyjacielskim podejściem oraz chęcią do pomocy. Wszystkie nasze prośby były bezproblemowo realizowane, a zespół był zawsze otwarty na nasze sugestie.

Monika Nowak –  Head of Supply Chain
Pattonair Poland Sp. z o.o.

Czas spędzony w IdeaPlace cały nasz zespół do dzisiaj wspomina z uśmiechem na twarzy. Zespół IdeaPlace zawsze wspierał nas dobrą radą i pomocą przy rozwiązywaniu wszelkich problemów. Opłaty za wynajem biura były bardzo atrakcyjne i zawierały w sobie wszystkie koszty związane z jego funkcjonowaniem, co zwiększało nasz komfort i jakość oferowanej usługi. 

Tomasz Dyszy – Branch Manager
iStone Poland Sp. z o.o.

Rejestracja firmy pod tym adresem ma wiele zalet. Wsparcie zespołu Idea Place i usługi asystenckie są na jak najwyższym poziomie. Zawsze można liczyć na indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb.
W imieniu marki www.pasja-pisania.pl polecam IdeaPlace, jako miejsce sprzyjające rozwojowi nowych firm, startupów czy freelancerów, ponieważ swoją pozytywną energią i profesjonalizmem potrafią wesprzeć każdego.

Dariusz Brzezicki – CEO
Pasja Pisania Sp. z o.o.

Szczerze polecam IdeaPlace wszystkim firmom, które szukają miejsca na warsztaty, szkolenia czy spotkania z pracownikami – zwłaszcza gdy zależy nam na twórczej atmosferze oraz uniknięciu formalnego charakteru, który często towarzyszy takim wydarzeniom. Niezaprzeczalnym walorem IdeaPlace jest również sąsiedztwo Pl. Solnego i Rynku, zwłaszcza gdy uczestnikami naszego spotkania są osoby spoza Wrocławia.

Jacek Wieczorkowski – Kierownik Sekcji Rozwoju Kompetencji Działu Sprzedaży Detalicznej
Neonet S.A.

Firma IdeaPlace udostępnia od kilku lat Fundacji Mam Marzenie sale konferencyjne. Cotygodniowe spotkania wolontariuszy Fundacji odbywają się w komfortowych warunkach, zapewniając bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych oraz dostęp do wszystkich niezbędnych sprzętów biurowych.
Jako przedstawiciel Fundacji polecam IdeaPlace każdej firmie potrzebującej powierzchni biurowej do komfortowej pracy.

Kornelia Szytel – koordynator o. Wrocław
Fundacja Mam Marzenie

Więcej o IdeaPlace

Dowiedz się więcej