Praca zdalna jest dzisiaj naszą codziennością. Wiele firm rezygnuje z wynajmowanej przestrzeni biurowej i przenosi swoją firmę do mniejszych biur lub w ogóle nie decyduje się na najem powierzchni.

Okazuje się bowiem, że w dobie pracy zdalnej można pracować z równie wysoką wydajnością co w czasach przywiązania do pracy stacjonarnej. Umożliwia to dobrze zorganizowane biuro wirtualne, które przeniesie Twoją firmę w pełni w funkcjonowanie zdalne.

Czym jest wirtualne biuro?

Zacznijmy od podstaw. Wirtualne biuro jest usługą, która umożliwia pełny outsourcing obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności przedsiębiorstwa w danym miejscu.

W praktyce przedstawia się to w następujący sposób, że firma oferująca usługę wirtualnego biura udostępnia swoim Klientom adres do rejestracji oraz obsługi ich korespondencji zakładając model podstawowy. Wiele biur oferuje również szereg usług dodatkowych, które mają usprawnić zdalne działanie firmy. Tak jest również w IdeaPlace, gdzie nasi Klienci, mogą korzystać z szerokiego wachlarza usług dodatkowych zawsze, gdy tego potrzebują i na bieżąco dostosowywać zakres wsparcia do swoich aktualnych potrzeb.

Wirtualny adres dla firmy

Wirtualne biuro – usługa

Zdalne centrum biznesowe

W naszym centrum biznesowym możesz liczyć na stałe wsparcie naszego zespołu, który pomoże Ci przejść przez procesy administracyjne, a w razie potrzeby doradzi w kwestii wyboru sprawdzonego księgowego czy prawnika, który również będzie w stanie współpracować z Tobą w formie zdalnej.

Ponadto nasze elastyczne podejście do usługi wirtualnego biura pozwoli Ci zarówno zoptymalizować pracę zdalną jak i w razie potrzeby w bezpieczny sposób przeprowadzić spotkanie lub pracować w formie stacjonarnej w naszej profesjonalnej przestrzeni biurowej.

Wygodne rozwiązanie w czasach pandemii

W IdeaPlace staramy się stale wychodzić naprzeciw aktualnym potrzebom Klientów. Odnosi się to również do stylu pracy w trakcie pandemii i problemów, które nam dziś towarzyszą.

Pomimo wszechobecnej pracy zdalnej czasami zdarzają się sytuacje, które wymagają od nas rozwiązania ich stacjonarnie. Nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Czy to ze względów bezpieczeństwa, aby nie narażać siebie lub innych podczas kontaktu z ludźmi czy z racji problemów komunikacyjnych. Właśnie dlatego z myślą o Klientach, którzy nie mogą osobiście dotrzeć na miejsce uruchomiliśmy usługę wirtualnej asystentki. Działa ona tak jak zwyczajna asystentka z tym, że nie musisz otwierać dla niej dodatkowego etatu i ponosić dodatkowych kosztów zatrudnienia. Nasze biuro zapewni Ci wsparcie profesjonalnej asystentki, z którego będziesz mógł korzystać tylko wtedy, gdy będziesz tego potrzebował. Maksimum bezpieczeństwa i wygody!

Gdy potrzebujesz bezpiecznej przestrzeni

Jeżeli mimo wszystko od czasu do czasu potrzebujesz fizycznej przestrzeni biurowej, nie musisz się martwić.

Dla tych, którzy szukają bezpiecznej alternatywy dla pracy w domu, rozwiązaniem będzie coworking.

Jeżeli potrzebujesz miejsca z szybkim internetem na przeprowadzenie webinaru lub planujesz spotkanie z ważnym Klientem i chcesz zaprezentować swój profesjonalny wizerunek, zaproś go do prywatnej sali biznesowej w centrum Wrocławia. Korzystając z komfortowej opcji wynajmu bezosobowego możesz ograniczyć kontakt z innymi do minimum. 

Zarówno w przestrzeni coworkingowej jak i salach biznesowych natkniesz się zawsze na świeżo zdezynfekowaną przestrzeń i środki bezpieczeństwa,, ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Pracuj bezpiecznie

Wirtualne biuro w IdeaPlace to nie tylko kompleksowe podejście do funkcjonowania firmy w formie zdalnej. To również gwarancja bezpiecznej pracy.

Stawiamy przede wszystkim na elastyczność, dlatego już od 10 lat stale dostosowujemy nasze usługi do aktualnych potrzeb Klientów. Staramy się dostarczać pełen komfort. Zarówno komfort pracy, jaki komfort psychiczny. Z nami nie musisz martwić się o nawet najbardziej wymagające potrzeby. W czasach COVID-19 możesz nadal pracować w pełnej wydajności w Twoim wirtualnym centrum biznesowym.