W IdeaPlace stawiamy sobie za cel dostarczenie kompleksowego i profesjonalnego wsparcia biznesowego dla naszych Klientów.

Wirtualny adres dla firmy

Wirtualne biuro – usługa

Usługa wirtualnego biura, to dla nas o wiele więcej niż tylko udostępnienie adresu i obsługa korespondencji. W jej składzie można znaleźć dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych, które pozwalają zaspokoić największe wymagania Klientów oraz zapewnić im pełny komfort pracy na odległość oraz na miejscu.

Jedną z takich usług jest wirtualny numer do firmy.

Jeśli w dużej mierze pracujesz zdalnie i nie masz czasu na odbieranie firmowych telefonów lub potrzebujesz wsparcia asystenckiego, ale nie chcesz tworzyć dodatkowego etatu, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. 

Wirtualnego numer umożliwia przekierowanie połączeń z profesjonalnego, dedykowanego numeru w IdeaPlace wprost na Twoją komórkę. To usługa genialna w swej prostocie, ponieważ dzięki niej Ty i Twoja firma, zyskujecie bardzo istotne korzyści:

Dobrym uzupełnieniem usługi wirtualnego numeru do firmy będzie również skorzystanie z usługi wirtualnej asystentki. Jest ona wsparciem administracyjnym i Twoim osobistym asystentem, z którym nie wiążesz się długofalowymi zobowiązaniami korzystając ze wsparcia tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Twoja wirtualna asystentka będzie zajmować się połączeniami przychodzącymi według przekazanych dyspozycji. Może je odbierać i zarządzać nimi. Jeżeli więc nie masz czasu na odbieranie wszystkich połączeń i jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi wirtualnego numeru do firmy, to jest to wsparcie, którego potrzebujesz. 

Nasz zespół to profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze administracyjnej oraz dostarczaniu kompleksowego wsparcia biznesowego. Jeżeli zależy Ci na podtrzymywaniu relacji z Klientami oraz profesjonalnym wizerunku firmy, wybierz IdeaPlace.

A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o wirtualnym numerze do firmy lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Z chęcią udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji oraz rozwiejemy Twoje wątpliwości.